24.04.2024, g. 19:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
Lorient vs PSG
Do meczu pozostało:
2dn.14godz.32min.
16.50 X4.75 21.40 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Głosy po meczu z St-Etienne! Pierwsze wrażenia Sergio!

Niedzielne starcie z St-Etienne było dla PSG wyjątkowe, po pierwsze, godzina meczu. Przede wszystkim jednak, wielce oczekiwany debiut Sergio Ramosa, który zagrał bardzo poprawne spotkanie. Po meczu o komentarz trenera i debiutanta spytała klubowa telewizja.

Mauricio Pochettino od dłuższego czasu, według wielu dziennikarzy, siedzi na gorącym fotelu. Jego gra, bo wyniki są poprawne, nie przekonuje wielu osób. Dodatkowo irytację wywołują jego wypowiedzi, które często są… niezrozumiałe i nieadekwatne.

 – Nie możemy tracić tak goli, będziemy nad tym pracować, by poprawić naszą grę. Są sytuacje w których sobie nie radzimy, musimy nauczyć się ich unikać, takich typów akcji. Ale ogólnie jestem wdzięczny zawodnikom za walkę i serce, pokazali swoje umiejętności.

Czy tylko my mamy wrażenie, że formułka podobna do poprzednich starć? Komentarz pozostawiamy wam, przejdzmy do pozytywniejszych aspektów, debiutów. Z pewnością kibice obawiali się, jak po ponad rocznej przerwie poradzi sobie doświadczony Hiszpan, bez obaw, zagrał bardzo poprawnie. Jego gra zarówno w defensywie, jak i wyprowadzaniu piłek dawała spokój, którego dawno nie było. 35-latek nie ukrywa zachwycenia wyczekiwanym debiutem.

To niesamowite uczucie, jestem bardzo szczęśliwy, że w końcu udało mi się zadebiutować w barwach PSG. Szczególnie, że tak długo nie grałem, w końcu, mogłem przyczynić się do naszego zwycięstwa, być z drużyną i zagrać pełne spotkanie. Zagraliśmy dobrze i wyjeżdzamy stąd z trzema punktami, musimy utrzymać impet i grać tak dalej!

 

 

 

 

 

 


One Comment

  1. Bee! Reply

    Pochettino po każdym meczy pierniczy farmazony, jedne i te same – Musimy poprawić to, pracować nad tamtym… a efektu zero.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *