26.06.2024, g. 03:00
Copa America
Chile vs Argentyna
Do meczu pozostało:
0dn.9godz.28min.
17.00 X4.50 21.45 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Donnarumma Gianluigi

Gianluighi Donnarumma: Mamy dobry team spirit

Gianluighi Donnarumma udzielił wywiadu oficjalnej stronie PSG. Zobaczcie co miał do powiedznia bramkarz PSG przed zbliżającym się spotkaniem z City.

Gigo, rozegrałeś pierwszy swój mecz w Lidze Mistrzów przeciwko City. Jak to wspominasz?

Donnarumma: To było szalone. Pierwszy mecz w Lidze Mistrzów jest wyjątkowy. Kiedy słyszesz muzykę, czujesz atmosferę, kibiców, którzy śpiewają. Ciężko opisać to uczucie. Dla zawodnika takie rozgrywki to coś niesamowitego.Jestem szczęśliwy, że mogłem zadebiutować w rozgrywkach w barwach PSG. Mam nadzieję, że będziemy kontynuować dobrą grę.

PSG wygrało spotkanie, ale nie wszystko było łatwe

PIerwsze spotkanie jest zawsze trudne. Mamy jakość  w składzie i mogliśmy złamać przeciwnika. Byliśmy dobrze przygotowani do spotkania a ja miałem możliwość pomocy zespołowi. To bardzo mnie cieszy, ponieważ czułem, że jestem w formie tego dnia. Zasłużylismy na wygraną, ale musimy to kontynuować. Momentami cierpieliśmy, ale jeśli cierpimy razem to wszystko jest łatwiesze. Trener bardzo dobrze przygotowuje nas do takich spotkań. Cierpimy, ale jesteśmy zjednoczeni.

Jakie są mocne strony zespołu?

Mamy dobry „team spirit” Każdy walczy za każdego i to nam pomaga. Mamy jakość, by grać w ten sposób, pomagać sobie. Naszą siłą jest to, że możemy ukarać rywali na boisku w momencie kiedy tego potrzebujemy. Potrafimy wygrywać spotkania, które nie układały się po naszej myśli.

Jakie masz podejście do drugiego starcia z City?

Bedzie ciężko, ponieważ tym razem czeka nas wyjazd. Rywale rownież nie będą mieć z nami łatwo, więc zapowiada się dobre spotkanie. My wiemy, że potrafimy pokonać każdego, mamy wiarę we własne umiejętności.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *