10.08.2024, g. 02:00
Superpuchar Francji
PSG vs AS Monaco
Do meczu pozostało:
20dn.23godz.55min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Nuno Mendes

Nuno Mendes: Dam z siebie wszystko

Nuno Mendes, nowy nabytek PSG porozmawiał z oficjalną stroną klubu. Zobaczcie co miał do powiedzenia młody Portugalski zawodnik.

Witamy w Paryżu. Dopiero przybyłeś z Portugalii, więc pewnie emocje są duże?

Nuno Mendes: To prawda. Jestem szczęśliwy tutaj. Wszystko potoczyło się bardzo szybko, ale moja adaptacja przebiega dobrze. Prawdziwą przyjemnością jest reprezentowanie barw PSG. Było dla mnie trudno opuścić rodzinę, ale niedługo do mnie dołączą i to pomoże mi we wszystkim. Dla mnie to bardzo ważne mieć rodzinę przy sobie.

Jesteś młodym zawodnikiem, ale masz w sobie wiele ambicji.

Sekretem do ich spełnienia jest ciężka praca. Trzeba pracować każdego dnia i to jest dla mnie klucz po przybyciu do PSG. Rozwijałem się przez ostatnie lata, ale mam wiele jeszcze do nauczenia się. Mam dopiero 19 lat i tylko rok grałem w profesjonalnej piłce. Mam jeszcze czas, by się rozwijać i mam nadzieję, że klub mi w tym pomoże.

Przybyłeś do Paryża po Ramosie, Wijnaldumie, Hakimi, Donnarummie, Messim. Czy to nie jest trochę szalone?

To wielka duma, że jestem w klubie, który podpisał kontrakt z tak znakomitymi zawodnikami. Każdy zawodnik marzy, by grać z nimi w drużynie. Najważniejsze to zachować spokój i robić swoje jak najlepiej.

Jakie są twoje cele jeśli chodzi o grę w PSG?

Moim celem jest dać z siebie wszystko. Klub mi zaufał i chcę się odpłacić. Jestem szczęśliwy, że tutaj jestem i obiecuje dać z siebie wszystko.

Liga Mistrzów na Parc des Princes. Jak się na to zapatrujesz?

Bardzo na to czekam. Nie mogę doczekać się rozgrywek na tym stadionie. Każdy chciałby tutaj zagrać, szczególnie w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Nie występowałem jeszcze w tym formacie, więc będzie to dla mnie szczególne doświadczenie.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *