10.08.2024, g. 02:00
Superpuchar Francji
PSG vs AS Monaco
Do meczu pozostało:
27dn.17godz.47min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Mauricio Pochettino

Mauricio Pochettino: Mogliśmy poczuć adrenalinę

Mauricio Pochettino oraz Georginio Wijnaldum zabrali głos po spotkaniu z Troyes. Zobaczcie co miał do powiedzenia szkoleniowiec oraz pomocnik PSG. 

Maurcio Pochettino 

„To bardzo ważne by zdobyć trzy punkty na początku sezonu. Może nie graliśmy przez 90 minute tego czego oczekujemy, ale 3 punkty jadą do Paryża. Mieliśmy dobre okresy w tym spotkaniu oraz takie o których trzeba zapomnieć. Ogólnie jestem zadowolony, ponieważ Troyes postawiło dziś bardzo trudne warunki. Myślę, że grali dobrze w tym spotkaniu. Nasi przeciwnicy zawsze są mocno zmotywowani i dzisiaj widzieliśmy to na boisku oraz w innych wynikach tej kolejki. Najważniejsze dzisiaj są trzy punkty.”

Georginio Wijnaldum:

„Jestem szczęśliwy, ponieważ wygraliśmy spotkanie. Muszę przyznać, że nie było dzisiaj łatwo na boisku i trafiliśmy na trudnego przeciwnika, który nie poddawał się do końca spotkania. Strzelili pierwsi bramkę a potem walczyli o każdą piłkę. Było dzisiaj ciężko, ale wygraliśmy i to się liczy. Myślę, że momentami mogliśmy grać lepiej i przede wszystkim skuteczniej. Pokazaliśmy dzisiaj jakość po stracie gola i szybko odrobiliśmy stratę co było dla nas bardzo ważne. Zawsze ciężko się gra, gdy pierwszy tracisz bramkę, ale dzisiaj pokazaliśmy, że potrafimy radzić sobie z problemami. To ważne na przyszłość.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *