21.04.2024, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Olympique Lyon
Do meczu pozostało:
4dn.18godz.25min.
11.44 X4.75 25.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Marquinhos: „Staraliśmy się dać z siebie wszystko”

Nasz kapitan nie krył rozczarowania po przegranym 2:0 spotkaniu na Etihad. Paryżanie odpadli w półfinale Ligi Mistrzów po słabym spotkaniu. Marquinhos wypowiedział się na temat gry zespołu:

„Pod względem emocjonalnym na pewno był to mecz, w którym staraliśmy się dać z siebie wszystko. Zaczęliśmy dobrze, podeszliśmy z pressingiem bardzo wysoko. Wiemy, że tego typu mecze rozgrywane są na detalach. Trzymali się, dobrze bronili, a my nie wykorzystaliśmy swoich szans. City oddało jeden strzał i zdobyło bramkę na 1:0, która ponownie wpędziła nas w kłopoty”

„W drugiej połowie, po raz kolejny, staraliśmy się naciskać, iść do przodu. Niestety znowu nadzialiśmy się na kontrę i straciliśmy drugą bramkę, która zabiła to spotkanie. Teraz pozostaje nam zastanowić się co poszło nie tak, zadecydowały najmniejsze szczegóły, podobnie jak rok temu gdy udało nam się awansować. Musimy skupić się na lidze i pucharze, aby wyjść z twarzą w tym sezonie”

„City to drużyna grająca na bardzo wysokim poziomie, bardzo dobrze operują piłką i znali nasze słabe punkty i je wykorzystali. Staraliśmy się być bardzo agresywni, wysoko odbierać piłkę i szybko strzelić bramkę. Niestety, naszym przeciwnikom udało się przetrzymać i strzelić dwa gole. Jak już mówiłem, to detale decydują o wynikach takich spotkań”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *