Neymar

Neymar: Zrobię wszystko by dotrzeć do finału

Neymar wziął udział w oficjalnej konferencji prasowej przed spotkaniem z Manchesterem City. Zobaczcie co miał do powiedzenia Brazylijczyk przed spotkaniem z angielskim zespołem.

Neymar o rywalach 

“To będzie ciężkie spotkanie. Nie ma łatwych spotkań na tym etapie a City to świetny zespół, świetni zawodnicy. Są tak samo dobrzy jak Bayern. Jesteśmy gotowi i zrobimy wszystko by wygrać spotkanie.”

O swej formie 

“Czuję się dobrze mentalnie i fizycznie. Zrobię wszystko, by wejść do finału z PSG i pomóc zespołowi.”

O Lidze Mistrzów 

“Mamy bardzo dobry sezon. Nikt z nas nie myśli o indywidualnych popisach, ponieważ razem chcemy wygrać wszystkie trofea. To one zostają w pamięci wszystkich.”

O klubowej ewolucji 

“Widzę zmiany od kiedy tutaj przyszedłem. Mamy jeden z najlepszych zespołów w Europie, mamy respekt u rywali i jesteśmy w półfinale Ligi Mistrzów drugi sezon z rzędu. Klub zalicza progres i tylko to się liczy. Chcemy swoją ciężką pracą pomóc w rozwoju.”

O ambicjach

“Od kiedy pojawiłem się w PSG celem była Liga Mistrzów. Doszliśmy do finału i był to najlepszy wynik w klubowej historii. Mamy ciągły progres a teraz mamy również niezbędne składniki, by wygrać te rozgrywki. Trenujemy ciężko, atmosfera jest bardzo dobra.”

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *