Neymar

Neymar: Zrobię wszystko by dotrzeć do finału

Neymar wziął udział w oficjalnej konferencji prasowej przed spotkaniem z Manchesterem City. Zobaczcie co miał do powiedzenia Brazylijczyk przed spotkaniem z angielskim zespołem.

Neymar o rywalach 

“To będzie ciężkie spotkanie. Nie ma łatwych spotkań na tym etapie a City to świetny zespół, świetni zawodnicy. Są tak samo dobrzy jak Bayern. Jesteśmy gotowi i zrobimy wszystko by wygrać spotkanie.”

O swej formie 

“Czuję się dobrze mentalnie i fizycznie. Zrobię wszystko, by wejść do finału z PSG i pomóc zespołowi.”

O Lidze Mistrzów 

“Mamy bardzo dobry sezon. Nikt z nas nie myśli o indywidualnych popisach, ponieważ razem chcemy wygrać wszystkie trofea. To one zostają w pamięci wszystkich.”

O klubowej ewolucji 

“Widzę zmiany od kiedy tutaj przyszedłem. Mamy jeden z najlepszych zespołów w Europie, mamy respekt u rywali i jesteśmy w półfinale Ligi Mistrzów drugi sezon z rzędu. Klub zalicza progres i tylko to się liczy. Chcemy swoją ciężką pracą pomóc w rozwoju.”

O ambicjach

“Od kiedy pojawiłem się w PSG celem była Liga Mistrzów. Doszliśmy do finału i był to najlepszy wynik w klubowej historii. Mamy ciągły progres a teraz mamy również niezbędne składniki, by wygrać te rozgrywki. Trenujemy ciężko, atmosfera jest bardzo dobra.”


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *