10.08.2024, g. 02:00
Superpuchar Francji
PSG vs AS Monaco
Do meczu pozostało:
28dn.2godz.46min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Luis Fernandez

Luis Fernandez: Pochettino jednoczył szatnię

Luis Fernandez, były zawodnik i trener PSG zabrał głos w sprawie zmiany trenera i plotek na temat nowego szkoleniowca. Według wielu źródeł kwestią godzin jest ogłoszenie nominacji dla Mauricio Pochettino. Zobaczcie co o szkoleniowcu powiedziała legenda PSG.

Luis Fernandez spotkał przyszłego trenera PSG przebywając w Hiszpanii. W wywiadzie dla France Football wypowiada się o Pochettino z wielkim szacunkiem.

„Mauricio zostawił we mnie wiele pozytywnym i żywych wspomnień. Zawsze mogłem na nim polegać. Będąc w grupie potrzebujesz duchowego przywódcy, takiego zawodnika, który jednoczy ludzi wokół ciebie. Taki właśnie był dla mnie Pochettino. Jest osobą, która szanuje zasady i swoich partnerów. Prawdziwa osobowość w szatni.”

Następnie Fernandez podkreśla, iż sukces Pochettino był pisany od początku jego kariery.

„To co robił w szatni było szczere i czuło się, że gracze są gotowi mu pomóc. Kiedy widziałem jego pierwsze sukcesy, czułem szczęście. Bardzo lubię jego rękę trenerską i podziwiam karierę. Zasługuje na to, by prowadzić topowe kluby. Nie słyszałem by ktoś narzekał na niego jako człowieka i jako trenera. PSG? Zna dom, zna klub. Żyje tym i naprawdę lubi PSG. Piłkarze to pokochają. Zawsze doceniał kibiców a kibice jego więc to uczucie na pewno nie wygasło.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *