21.04.2024, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Olympique Lyon
Do meczu pozostało:
4dn.20godz.5min.
11.44 X4.75 25.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Thomas Tuchel

Thomas Tuchel: Potrzebujemy transferów

Thomas Tuchel zabrał głos na konferencji prasowej przed spotkaniem z Niceą. Paryżanie po wygranej z Metz nieco odetchnęli z ulgą, ale sen z powiek trenerowi spędzają kontuzje i zawieszenia. Trener wyraził również swoje przemyślenia na temat transferów.

Thomas Tuchel:

Transfery? Celem jest, by skład był gotowy do pracy i rozgrywania spotkań ligowych. Priorytety są dla nas jasne. Potrzebujemy napastnika, środkowego obrońcę oraz pomocnika. Musimy zastąpić graczy, którzy od nas odeszli. To jest wyzwanie na ten moment dla naszego klubu. Nasz skład z każdym spotkaniem zmniejsza się niepokojąco. W okresie, jaki mamy przed sobą, nie sprzyja to regeneracji i przejściu przez sezon bez kontuzji. Moją pracą jest znalezienie rozwiązania w związku z sytuacją i przygotowanie zespołu na spotkanie. Jestem przekonany, że zespół będzie gotowy na niedzielę, ale powtarzam, potrzebujemy wzmocnień.

Bernat? Myślę, że wypada na około 6 miesięcy. Na jego pozycji mamy Kurzawę, pomimo zawieszenia, Bakkera i Diallo. Pozycja lewego obrońcy nie będzie dla nas priorytetem.

Niedzielne spotkanie PSG pod wodzą Tuchela rozegra o godzinie 13:00.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *