28.05.2024, g. 19:00
Liga Austriacka
TSV Hartberg vs Austria Wiedeń
Do meczu pozostało:
1dn.15godz.42min.
12.90 X3.60 22.15 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Sergio Rico

Sergio Rico: Wypełniłem swoją rolę

Sergio Rico, hiszpański bramkarz, który podpisał kontrakt z PSG zabrał głos po złożeniu parafki. O szczegółach umowy pisaliśmy TUTAJ. Poczytajcie co miał do powiedzenia drugi bramkarz.

Sergio, jak się czujesz pod podpisaniu kontraktu? 

Jestem bardzo szczęśliwy i dumny, ponieważ będę mógł kontynuować karierę w PSG. Gra z wieloma znakomitymi zawodnikami u boku to zaszczyt dla mnie. Mieliśmy wspaniały sezon i jestem zaszczycony, że mogłem być częścią tej drużyny. Czekamy na nowe cele.

Jak przebiegał transfer w twoim przypadku?

Nigdy nie ukrywałem, że bardzo dobrze czuję się w klubie i otoczeniu. Rozmawiałem z klubem oraz dyrektorem sportowym Leonardo. Mam świetne relacje z każdym, kto jest częścią tego klubu, dobrze dogaduje się z kolegami z zespołu. Również kibice zawsze mnie wspierali. Wszystko to było dla mnie bardzo ważne, ponieważ chcesz pracować w środowisku, które Cię ceni. Moja rodzina również jest tutaj szczęśliwa i to jest dla mnie bardzo ważne.

Jak ocenisz swój pierwszy sezon w klubie? 

To był niesamowity sezon. Wypełniłem swoją rolę i myślę, że wyszło to pozytywnie. Zagrałem w każdych rozgrywkach i dałem z siebie wszystko w każdym spotkaniu. Jestem dumny z tego, co osiągnąłem w tym sezonie.

Jak oceniasz doświadczenie zdobyte podczas finałów Ligi Mistrzów?

To był szczególny czas dla nas. My zawodnicy, chcemy być częścią takich spotkań. Było kilka ważnych spotkań dla klubu w tamtym momencie. Dla nas było to historyczne osiągnięcie, ponieważ klub po raz pierwszy osiągnął finał tych rozgrywek. To zostanie zapamiętane.

Jedno z tym spotkań to na pewno Leipzig? 

Graliśmy wtedy świetne spotkanie, ponieważ pozostaliśmy silni i spokojni do ostatnich minut. Kontrola takiego spotkania przez 90 minut jest bardzo ważna.

Sergio Rico wraz z kolegami z drużyny wraca w czwartek do zmagań ligowych. Paryżanie w pierwszym spotkaniu zagrają z Lens.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *