16.06.2024, g. 01:00
LCS - LoL
Cloud9 blank vs blank Dignitas
Do meczu pozostało:
0dn.16godz.3min.
11.34 X0.00 23.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Julian Draxler

Julian Draxler odejdzie z PSG?

Julian Draxler, niemiecki pomocnik, którego kontrakt z PSG łączy jeszcze przez jeden sezon prawdopodobnie odejdzie z klubu jeszcze w tym okienku transferowym. 

Nie jest tajemnicą, że kadra PSG jest w tym momencie zbyt duża, o czym wspomniał Leonardo, dyrektor sportowy. Jednym z zawodników, który prawdopodobnie zmieni klub, jest Julian Draxler. Zawodnik otrzymał informacje z klubu, iż nie ma miejsca dla niego w składzie na nadchodzący sezon. Sam zawodnik, nie ma intencji opuszczania Paryża z uwagi na styl życia, który bardzo polubił.

W sprawie zawodnika głos zabrał trener niemieckiej reprezentacji Joachim Loew. Być może rozmowy ze szkoleniowcem skłonią do refleksji młodego pomocnika PSG. Zdaniem L’Équipe, trener zakomunikował, iż nie weźmie Draxlera na Mistrzostwa Europy. Warunkiem wyjazdu mają być regularnie występy na boisku. Słowa te potwierdza trener.

Joachim Loew:

„Odbyliśmy długą rozmowę na temat różnych opcji i pomysłów na jego osobę. Dla Juliana jest bardzo ważne, by wskoczyć na kolejny poziom w wieku wieku. Tylko regularna gra może pomóc mu w rozwoju. Chciałbym, by jego osoba miała większy wpływ na wyniki zespołu w którym gra.W meczach reprezentacji zawsze potrafił wskoczyć na wyższy poziom, ale ważna jest gra w klubie. Piłka jest po stronie PSG, ponieważ to klub musi wyrazić zgodę na jego odejście.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *