2dn.6godz.5min.
11.30 X5.75 29.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

[RELACJA] Zdany ostatni test przed Ligą Mistrzów

PSG w ostatnim sparingowym spotkaniu przed Ligą Mistrzów pokonało skromnie FC Sochaux-Montbéliard 1:0. Spotkanie rozegrano bez publiczności a jedyną bramkę zdobył Choupo-Moting.

Paryżanie zagrali nieco rezerwowym składem, ponieważ Thomas Tuchel chciał dać odpocząć najlepszym zawodnikom. Na boisku PSG prowadziło grę pod okiem Motinga oraz Pablo Sarabii. To właśnie ten pierwszy wykorzystał nieporozumienie zawodników gości i pewnie wykorzystał okazję w 15 minucie dając prowadzenie naszemu zespołowi. Kolejne okazje mieli Paryżanie mieli w 25 minucie za sprawą dobrze grającego Leandro Paredesa. Rywale próbowali odpowiedzieć w 39 minucie, ale dobrze w bramce zachował się Keylor Navas.

W przerwie spotkania do bramki wskoczył Sergio Rico, ale reszta zespołu pozostała na boisku starając się zdobyć kolejne bramki. Próbowali kolejno Pablo Sarabia w 48 minucie, Kalimuendo w 49 oraz Moting trzy minuty później. Wszystkie okazje były zbyt słabe, by podwyższyć prowadzenie zespołu. Kolejne minuty nie przynosiły zmiany rezultatu a na boisku zaczęła pojawiać się młodzież PSG. Paryżanie spokojnie kontrolowali przebieg wydarzeń na boisku i wygrali 1:0.

Paryżanie w sobotę wyruszą w podróż do Lizbony gdzie w środowy wieczór rozegrają spotkanie z Atalantą Bergamo w ramach Ligi Mistrzów.