24.04.2024, g. 19:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
Lorient vs PSG
Do meczu pozostało:
2dn.16godz.11min.
16.50 X4.75 21.40 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Abdou Diallo: Będąc w PSG jesteś zobligowany do wygrywania

Abdou Diallo porozmawiał z oficjalna stroną o swoim powrocie do treningów, przyszłości w PSG i dokończeniu obecnego sezonu.  Zobaczcie co miał do powiedzenia nasz zawodnik.

Abdou powróciłeś do treningów po dłuższej pauzie spowodowanej kontuzją.

Rzeczywiście uraz nie pozwolił mi na szybki powrót do treningów. Nawet nie wiem, kiedy przyplątał mi się uraz. Powoli zacząłem odczuwać ból i z czasem stawał się on nie do zniesienia. Zdecydowałem się na operację, która była najlepszym sposobem na leczenie.

Jak przebiegała rehabilitacja?

W czasie tej pandemii było ciężko, ponieważ operacja nie odbyła się od razu. Szpitale zarezerwowały miejsca dla chorych na koronawirusa. Wszystko się opóźniło, ale na szczęście finał historii był pozytywny.

Co czułeś w momencie w którym mogłeś wrócić na boisko?

To była dla mnie czysta radość po takim długim czasie spędzonym w zamknięciu. Po operacji mogłem jedynie leżeć w łóżku, więc dobrze było w końcu móc się poruszać. W zeszłym tygodniu rozpocząłem częściowe treningi z grupą – rozgrzewki, bieganie oraz trening taktyczny. Chciałbym w przyszłym tygodniu być gotowy na 100%.

Jak oceniasz zespół na ten moment?

Przygotowania przebiegły bardzo dobrze, ponieważ pokazaliśmy się z dobrej strony na boisku. Nie straciliśmy bramki, co zawsze jest najważniejsze. To wszystko pokazuje, że jeżeli jesteśmy skoncentrowani – wszystko przebiega dobrze.

Czeka was teraz spotkanie z Lyonem w Pucharze Ligi

Nie wygraliśmy pucharu rok temu i jesteśmy bardzo zmotywowani, by zdobyć go teraz. Kiedy grasz dla PSG, jesteś zobligowany do wygrywania. Musimy wygrać, jak najwięcej się da i nie możemy chować naszych ambicji. Chcemy pokazać to na boisku.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *