26.06.2024, g. 03:00
Copa America
Chile vs Argentyna
Do meczu pozostało:
1dn.0godz.41min.
17.50 X4.50 21.45 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Mauro Icardi

Mauro Icardi w środku konfliktu?

Mauro Icardi, przybył do PSG w letnim okienku transferowym za sprawą wypożyczenia z Interu Mediolan. Argentyńczyk szybko wpisał się w drużynę PSG,stając się ważnym ogniwem. Strzelił 20 bramek w rozgrywkach ligowych, pucharowych oraz europejskich pucharów.

Wydawać by się mogło, że wszystko układa się dobrze i Argentyńczyk na nowy sezon zostanie w ekipie ze stolicy. Jak informuje La Gazetta dello Sport, sytuacja jest nieco bardziej skomplikowana. Pojawiły się informację, iż pomiędzy trenerem Thomasem Tuchelem a dyrektorem sportowym Leonardo doszło do małego konfliktu dotyczącego przyszłych losów Mauro Icardiego.

Zdaniem włoskiego dziennika Thomas Tuchel nie jest zwolennikiem Argentyńczka i nie chciałby podpisać się pod transferem stałym napastnika. Kwotę 70 milionów euro, jaką trzeba byłoby wydać na Icardiego, zdaniem trenera można zainwestować w inny sposób. Odmiennego zdania jest Leonardo, który chciałbym zawodnika zatrzymać w zespole mistrza Francji i jest gotów przeprowadzić transfer gotówkowy. Stosunku obu panów w ostatnim czasie uległy znaczącemu ostudzeniu. Warto jednak podkreślić, że z uwagi na sytuacje rynku transferowego Mauro Icardi ma jeszcze inną opcję, czyli transfer do Juventusu. Wiele wskazuje, że ekipę z Turynu opuści Gonzalo Higuain.

Jak rozwinie się ta sytuacja i jakie będzie mieć konsekwencje? Przekonamy się zapewne niebawem, ponieważ w letnim okienku będą się decydować losy wykupu bądź rezygnacji z niego w przypadku Icardiego.


2 Comments

  1. Matias Reply

    Szczerze mówiąc jest mi obojętne co się z nim stanie. Nie jest to typ zawodnika który w Paryżu mógłby odgrywać kluczową rolę. Priorytetem wydaje się zatrzymanie w klubie Mbappe który powinien zostać etatowym napastnikiem. Latem trzeba będzie wzmocnić wiele innych pozycji takich jak środek i boki obrony oraz pomoc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *