28.05.2024, g. 19:00
Liga Austriacka
TSV Hartberg vs Austria Wiedeń
Do meczu pozostało:
1dn.7godz.51min.
12.75 X3.60 22.20 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Thomas Tuchel

Koronawirus a spotkanie z Borussią Dortmund

Szalejący od kilkunastu dni w europejskich miastach koronawirus spędza sen z powiek nie tylko lokalnym federacjom, ale również europejskiej federacji UEFA. Głos zabrał w tej sprawie Thomas Tuchel.

Wszystko wskazuje na to, że nadchodzące rewanżowe spotkania w Lidze Mistrzów mogą zostać lekko ograniczone, jeśli chodzi o obecność fanów na trybunach. Sporo mówi się o rywalizacji Barcelony z Napoli, która miałaby się odbyć przy pustych trybunach. Również przy okazji dyskusji o spotkaniu PSG – Borussia pojawiła się informacja, iż na spotkaniu zabraknie fanów z Dortmundu.

Thomas Tuchel na konferencji prasowej zabrał głos w tej sprawie. Zobaczcie co miał do powiedzenia szkoleniowiec.

Byłby to dla nas mały handicap, to nie podlega wątpliwości. Są jednak ważniejsze rzeczy aniżeli piłka nożna i zdrowie ludzkie jest tutaj najważniejsze. Nie jesteśmy wyspą, by odciąć się w 100% od ludzi i kibiców. Nie ma jeszcze oficjalnej decyzji w tej sprawie, ale monitorujemy sytuacje i podchodzimy do tego problemu bardzo poważnie. To na pewno w jakimś stopniu wpływa na funkcjonowanie klubu i kibiców. Czekamy na ostateczną decyzję w tej sprawie

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *