10.08.2024, g. 02:00
Superpuchar Francji
PSG vs AS Monaco
Do meczu pozostało:
15dn.19godz.28min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Thiago Silva: Ciągle jesteśmy w grze

Thiago Silva po spotkaniu z Dortmundem jak na kapitana przystało zabrał głos i przedstawił swoją opinię o spotkaniu kibicom PSG. Zobaczcie co miał do powiedzenia Brazylijczyk.

Thiago Silva: „Wiedzieliśmy, że będzie to ciężki mecz. Borussia jest trzecia w lidze i gra niesamowite spotkania. Ich zawodnicy są na najwyższym poziomie, mają mnóstwo jakości i pewności siebie. Myślę, że graliśmy dobre spotkanie, ale nie była to dobra gra dla nas. W najważniejszych spotkaniach zwykle decydują małe rzeczy. To one robią różnicę. Przegraliśmy spotkanie, ale musimy zachować spokój, ponieważ to dopiero pierwsza połowa spotkania. Drugą rozegramy u siebie i jestem przekonany, że zagramy świetne spotkanie. Musimy zaadaptować się do tego, co wydarzy się na murawie. Jeśli trzeba będzie umrzeć na boisku, to umrzemy.

Mam jednak nadzieje, że kwalifikacje uzyskamy, ponieważ przez dwa lata mieliśmy takie szanse i ich nie wykorzystaliśmy. Nie przejmuje się opiniami, że jesteśmy już poza grą w Lidze Mistrzów. Mamy do tej pory świetny sezon, jesteśmy liderami, gramy w finałach Pucharów. To jest nie koniec rywalizacji. Ciągle w niej jesteśmy. Myślę, że kluczem będzie ponowne dojście do szybkiej gry, nie możemy o tym zapomnieć.”

Wywiad możecie zobaczyć na oficjalnym kanale PSG


One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *