26.06.2024, g. 03:00
Copa America
Chile vs Argentyna
Do meczu pozostało:
0dn.10godz.7min.
17.00 X4.50 21.45 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Colin Dagba: Celem jest miejsce w pierwszej 11-stce

Przy okazji spotkania z Pau FC z dziennikarzami spotkał się Colin Dagba. Zobaczcie co miał do powiedzenia nasz obrońca na temat spotkania pucharowego oraz swego rozwoju w klubie.

Pau FC 

Dagba: „Gramy coraz lepiej z każdym tygodniem i miesiącem. W środowym spotkaniu musimy szybko zaadaptować się do specyficznej murawy i zagrać swoje. Warunki będą takie same dla obu ekip, ale to my musimy zrobić to, co do nas należy. Liczy się tylko awans”.

Rozwój kariery 

Dagba: „Mam już małe doświadczenie, ponieważ zagrałem parę minut na boisku. Staram się dawać z siebie wszystko czy to na boisku, czy poza nim. Czuję się już dobrze w nowej grupie zawodników, ponieważ bycie w jednej szatni z tyloma gwiazdami to spora rzecz dla mnie i dla mojego rozwoju. Dzięki codziennej pracy z innymi zawodnikami mogę się ciągle rozwijać. Ciągle muszę poprawić grę w defensywie. Muszę być agresywniejszy i pewniejszy przy rywalu. W ofensywie muszę być obecny w końcówkach akcji. Chciałbym strzelić bramkę dla Paris Saint-Germain”.

Kontrakt 

Dagaba: „Chwila, w której przedłużyłem kontrakt z PSG była dla mnie szczególna. Poczułem pewność, że klub chce inwestować w moją osobę i widzą mnie w przyszłości. Dla mnie nie było wątpliwości czy przyjąć propozycję. PSG to świetny zespół i wielka szansa dla mnie. Moim celem jest teraz ustabilizowanie formy i znalezienie się częściej w podstawowym składzie. Wiem, że będę musiał na to poczekać, ale jestem cierpliwy i ciężko pracuję na treningach. To jest najważniejsze dla mnie”.

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *