28.05.2024, g. 19:00
Liga Austriacka
TSV Hartberg vs Austria Wiedeń
Do meczu pozostało:
1dn.12godz.13min.
12.90 X3.60 22.15 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Wypowiedzi po spotkaniu z Montpellier

Thomas Tuchel, Tanguy Kouassi, Thiago Silva and Neymar Jr podzielili się swoimi odczuciami po spotkaniu z Montpellier. Oto co mieli do powiedzenia nasi zawodnicy.

Thomas Tuchel:To było bardzo ciężkie spotkanie, ponieważ atmosfera spotkania sprawiła, że gra przeciwko rywalowi nie była łatwa. Zachowaliśmy spokój, który przyniósł nam 3 punkty. Dziś pokazaliśmy dobrą jakość i nastawienie do gry. Dziś cały zespół zrobił to, czego potrzebowaliśmy, zobaczyliśmy dziś dobrą reakcję. Cieszy nas ta wygrana dlatego, że była zasłużona.

Tanguy Kouassi: To było ciężkie spotkanie, szczególnie w momencie, w którym straciliśmy bramkę pod koniec pierwszej połowy. Staraliśmy się grać swoją grę, robić pressing na rywali tak by przynosił nam sytuację bramkowe. Nasi napastnicy Mbappe, Neymar, Icardi zrobili swoje z przodu. Jestem dumny z mojego debiutu w pierwszej drużynie PSG. Przeszedłem długą drogę z akademii, by zadebiutować, dlatego jestem zadowolony z minut spędzonych na boisku. Mam nadzieję, że w kolejnych spotkaniach uda mi się to kontynuować. Chciałbym podziękować kolegom z zespołu, ponieważ pomogli mi dzisiaj i dodawali sił w debiucie.

Thiago Silva:To była dla nas ważna wygrana. Dobrze zareagowaliśmy w drugiej połowie, strzeliliśmy bramki i wygraliśmy zasłużonie. Jedyne co nas martwi to kontuzje Presnela oraz Gana. Tanguy? Cieszę się razem z nim z jego debiutu. Grając na tym poziomie ze spokojem nigdy nie jest łatwo. 300 występów? To będzie historyczne spotkanie dla mnie, nigdy nie sądziłem, że tyle razy zagram w PSG. Trzeba jednak patrzeć w przyszłość, ponieważ sezon dopiero się rozkręca.

Neymar Jr:Graliśmy dobrze w drugiej połowie, dlatego pozwoliło nam wygrać bardzo ważne spotkanie. Przed spotkaniem ludzie powtarzali mi, że strzelę z wolnego bramkę. Bramka, którą strzeliłem – pomogła zespołowi. Jestem bardzo szczęśliwy.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *