03.06.2023, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Clermont Foot
Do meczu pozostało:
6dn.1godz.28min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Zlatan Ibrahimovic

Thiago Silva: Zlatan powiedział, że się mną zajmie, jeśli nie dołączę do PSG!

Charyzmatyczna postawa i wyjątkowy charakter okraszony pewnością siebie to tylko część z charakterystycznych cech Zlatana Ibrahimovicia.

Były napastnik m.in. Paris Saint-Germain czy FC Barcelony zakończył niedawno swoją przygodę z Los Angeles Galaxy. Mimo 38-lat Szwed udowadnia, że wciąż jest w stanie grać na najwyższym poziomie. W minionej kampanii Major League Soccer „Ibra” zdobył łącznie 30 bramek.

W rozmowie na łamach „France Football” kapitan PSG, Thiago Silva przytacza swoje wspomnienia związane ze szwedzką legendą futbolu.

– Dopiero co podpisałem swój kontrakt z PSG, kiedy Zlatan zadzwonił do mnie i powiedział „Thiago, naprawdę będziesz grał w PSG? Tak, przed chwilą podpisałem umowę, po Igrzyskach pojawię się w Paryżu” – odpowiedziałem. Powiedział wtedy „Naprawdę? Jeśli ty tu nie przejdziesz, ja też nie przechodzę. A jeśli mnie okłamałeś, zobaczysz, zajmę się tobą!” Uspokoiłem go co do tego i przede wszystkim powiedziałem, że cieszę się z możliwości bycia częścią tego projektu. Zlatan jest fantastycznym gościem, z którym regularnie rozmawiam.

Zarówno Thiago Silva, jak i Zlatan Ibrahimović trafili na Parc des Princes w lipcu 2012 roku. W barwach „Les Parisiens” Szwed rozegrał łącznie 180 spotkań, zdobywając 156 bramek. Silva z kolei ma na swoim koncie już 296 występów, a liczba ta wciąż wzrasta.


Jeden z inicjatorów projektu PSGOnline. Wielki fan piłki nożnej i koszykówki w najlepszym wydaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.