16.06.2024, g. 01:00
LCS - LoL
Cloud9 blank vs blank Dignitas
Do meczu pozostało:
0dn.14godz.24min.
11.34 X0.00 23.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

„RMC Sport” wskazuje letni budżet transferowy

Po zakończeniu sezonu 2018/19 przyszedł czas na podejmowanie kroków w letnim oknie transferowym. Choć drużyna ze stolicy Francji po raz kolejny zdobyła mistrzowski tytuł na krajowym podwórku, ambicje włodarzy klubu sięgają zdecydowanie wyżej, zaś głównym celem jest zbudowanie zespołu na miarę triumfu w Lidze Mistrzów.

Miniony sezon obnażył braki Paryżan przede wszystkim w drugiej linii, stąd poszukiwania klubu skupiają się głównie na wzmocnieniach w tej strefie boiska. W tym celu klub zamierza wygospodarować kwotę 120 milionów euro, aby zrealizować żądania Thomasa Tuchela – donosi Sabre Desfarges, dziennikarz „RMC Sport”.

Kwota ta stanowi sumę, którą PSG może wydać z poszanowaniem zasad finansowego fair play bez żadnego problemu, nie uwzględniając żadnych wpływów do klubowej kasy z tytułu sprzedaży niechcianych przez niemieckiego szkoleniowca zawodników.

Powyższa kwota może zatem zostać powiększona wpływy w związku ze sprzedażą takich zawodników jak Jese, Layvin Kurzawa, Christopher Nkunku, czy Thomas Meunier, którzy są najczęściej wymieniani przez media w gronie kandydatów do odejścia z klubu.


Człowiek orkiestra, szara eminencja PSGOnline.pl W przeszłości twórca jednej z pierwszych stron poświęconych Paris Saint-Germain.

5 Comments

 1. Bee! Reply

  120, to jak na dzisiejsze standardy, niedużo. Znając paryską megalomanie wydadzą wszystko na 1 przeciętniaka z „nazwiskiem”.

 2. szwagier Reply

  Z drugie strony ,pewnie po sezonie wielu piłkarzom kończą sie kontrakty, trzeba sie rozejrzeć , moze warto poszukać drugiego Verrattiego np w 2 lidze włoskiej

 3. Marcel Reply

  Pewnie Couthino przyjdzie za tą kasę i jacyś no namy jak Moting na pomoc. A szkoda strzepic ryja.

  1. Baleron Reply

   Szwagier co z ciebie za kibic?!!! Tuchel to dobry trener i ich dobrze wyszkooli na pewno teraz wygramy ligę mistrzów 😉

 4. Baleron Reply

  Ja tam myślę że nawet jak sprowadzą jakichś mało znanych piłkarzy to Tuchel ich dobrze wytrenuje! Mamy przykład: Kehler, Marquinhos, Neymar (gra dużo lepiej niż wcześniej), trzeba wierzyć! Allez Paris

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *