21.04.2024, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Olympique Lyon
Do meczu pozostało:
0dn.17godz.46min.
11.50 X5.25 25.25 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Mbappe: „PSG zawsze było wielkim klubem”

W niedzielę wieczorem zawodnicy, sztab, działacze oraz personel PSG wylądowali w Doha w ramach „Qatar Tour”.

Na pierwszej konferencję prasową udał się Kylian Mbappe, który odpowiadał na pytania dziennikarzy. Oto co miał do powiedzenia Francuz:

  • przejęcie PSG przez QSI (Qatar Sports Investments)

-„Wydaje mi się, że wnieśli do klubu trochę stabilności. Myślę, że udało im się umieścić klub na pierwszym miejscu, czyli na jego miejsce! To pozwala klubowi być ambitnym, móc się rozwijać i dążyć do zdobycia pierwszego miejsca we wszystkich rozgrywkach, w których występuje. Uważam, że Paris-Saint Germain zawsze było wielkim klubem, nawet jeśli wcześniej były pewne trudności.”

  • brak zwycięstwa w Lidze Mistrzów

-„Manchester City zainwestował dużo pieniędzy i jeszcze nie wygrał Ligi Mistrzów. Tu nie chodzi o to, że kupujesz gwiazdę, dzięki której wygrasz. Tu chodzi o zespół, szatnię. Potrzeba przy tym dużo pracy, trochę szczęścia i to właśnie próbujemy zrobić. Ciężko pracujemy, aby sprowadzić ten puchar z powrotem do Paryża. Myślę, że byłoby to wspaniale. Jesteśmy tego świadomi. Od nas zależy kontynuowanie pracy, aby tego spróbować, więc dlaczego nie wygrać go tak szybko, jak to możliwe.”

  • Mundial w Katarze zimą

-„Jeśli chodzi o zimowy Puchar Świata, to dotychczas grałem tylko jeden, więc zobaczymy jak to pójdzie. Myślę, że to, czy Mistrzostwa Świata odbędą się zimą, czy latem nic nie zmieni. Zawodnicy będą w 100% gotowi i będą chcieli dać z siebie wszystko dla swojego kraju. Puchar Świata to marzenie, miałem już okazję wygrać go w ostatnie lato. Mam nadzieję, że będę miał również szansę być tam również za trzy lata. Byłem w Katarze wcześniej dwa razy, ale nie znam kraju. Staram się dowiedzieć jak najwięcej.”


Share

https://twitter.com/ErykPSG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *