16.06.2024, g. 01:00
LCS - LoL
Cloud9 blank vs blank Dignitas
Do meczu pozostało:
0dn.15godz.42min.
11.34 X0.00 23.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Halilhodzic o przyczynach braku sukcesu PSG w Lidze Mistrzów

Vahid Halilhodzic, który miał okazję reprezentować barwy Paris Saint-Germain jako zawodnik w latach 1986-1987 oraz jako szkoleniowiec w latach 2003-2005, powrócił na ławkę trenerską w tym sezonie. Odkąd przejął drużynę FC Nantes, zdołała ona awansować z 19 na 10 miejsce w tabeli Ligue 1.

W rozmowie z „L’Equipe” na temat jego sukcesu, wspomniał również o przyczynach niepowodzeń Paris Saint-Germain w Champions League – Praca i rygor taktyczny są w bezpośredniej korelacji. Jeśli dużo pracujesz, ale nie utrzymujesz pewnej dyscypliny w trakcie meczu, nie osiągniesz wiele.

Wysoki poziom to również ogromny rygor taktyczny. Wszystkie drużyny są mniej lub bardziej zorganizowane. Jeśli jednak nie potrafisz utrzymać dyscypliny taktycznej podczas gry obronnej, jest po tobie. Zatem kiedy zastanawiam się, dlaczego Paris Saint-Germain nic dotychczas nie osiągnęło w Lidze Mistrzów, znam odpowiedź… To jednak nie jest mój problem.


Człowiek orkiestra, szara eminencja PSGOnline.pl W przeszłości twórca jednej z pierwszych stron poświęconych Paris Saint-Germain.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *