25.05.2024, g. 21:00
Puchar Francji
Olympique Lyon vs PSG
Do meczu pozostało:
5dn.16godz.24min.
15.00 X4.20 21.60 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

„Cristiano Ronaldo bardzo chciałby tutaj przyjść”

Angel Di Maria w rozmowie z kanałem sportowym „TyC Sports” przedstawił swój pogląd na kilka bieżących spraw. Najciekawiej było jednak, gdy Argentyńczyk poruszył temat Cristiano Ronaldo i jego ocenę przyjścia Leo Messiego do Paris Saint-Germian. Według 33-latka Portugalczyk ma czuć ogromną wściekłość.

Messi uprzedził Ronaldo?

Nie od dziś wiadomo, że Paris Saint-Germian mocno zabiegało o usługi Cristiano Ronaldo. Miało to miejsce nawet, gdy 36-latek zakładał koszulkę Realu Madryt. Teraz po transferze Leo Messiego taka operacja wydaje się wręcz niemożliwa, ale Angel Di Maria przyznał, iż Portugalczyk nadal bardzo chce dołączyć do stolicy Francji.

Cristiano Ronaldo jest wściekły na śmierć. On bardzo chciałby tutaj przyjść i grać z najlepszymi na świecie. Nie zdarza się to jednak zbyt często. Osobiście cieszę się, że to Messi do nas dołączyć. Wydaje mi się, że tak jest to korzystniejsze dla klubu – powiedział Di Maria.

Porównanie Messiego z Ronaldo

Angel Di Maria jest tym szczęśliwcem, który mógł grać zarówno z Ronaldo, jak i z Messim. Skrzydłowy paryżan mógł zatem porównać tych dwóch geniuszy, ale jak widać, obecnie bardziej przystaje ku byciu w drużynie swojego rodaka.

Ronaldo jest fantastyczny, ale Messi to inna półka. Może rzucić w niego kamieniem, a on i tak go nie zatrzyma. Jest unikalny – dodał Di Maria.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *