10.08.2024, g. 02:00
Superpuchar Francji
PSG vs AS Monaco
Do meczu pozostało:
15dn.19godz.2min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Leonardo PSG

Leonardo: Messi? Opcja byłą kusząca

Leonardo dyrektor sportowy PSG porozmawiał z  Canal Football Club na temat rynku transferowego oraz Leo Messim. Zobaczcie co miał do powiedzenia dyrektor PSG.

Leonardo o Leo Messim

Ciężko myśleć o takim zawodniku, ponieważ wiemy, jaka jest sytuacja finansowa. Wszystko się jednak zmienia w momencie, gdy słyszysz, że Messi jest dostępny na rynku i może odejść z Barcelony. Kusiła nas ta opcja, mówisz sobie w tym momencie pieprzyć to, to będzie możliwe”. Mówimy tutaj o zawodniku, który był poza zasięgiem, a którego umiejętności są niepodważalne”.

Leonardo zabrał również głos w sprawie okienka transferowego oraz odniósł się do słów Kyliana Mbappe, o którym pisaliśmy TUTAJ. Francuski napastnik liczy na bardzo dobre okienko transferowe.

Słowa Mbappe? Jeśli Kylian tak myśli to mamy takie samo zdanie. Mamy takie same ambicje. Są pozycje na boisku, które wymagają wzmocnień i o tym wiemy. Potrzebujemy klasowego prawego obrońcy. Na ten moment wszystkie kluby chcą sprzedawać. Mamy nad sobą FFP, które nadzoruje finanse PSG. Zrobiliśmy inwestycję, wykupując Mauro Icardiego. Na ten moment musimy być kreatywni, spodziewamy się kilku odejść, jeśli chodzi o piłkarzy. Sytuacja jest inna, ponieważ skończyliśmy granie w sierpniu, a nie jak zazwyczaj w maju. Musimy poczekać, kto odejdzie ze składu, a potem dokonać transferów. Mamy czas do 5 października.

Jednym z zawodników o których się mówi w ostatnim czasie w kontekście dołączenia do drużyny Mistrza Francji jest 17-letni Eduardo Camavinga. Również temat tego zawodnika poruszono w rozmowie.

„Jego cena przed pandemią wynosiła 90 milionów euro, teraz jest to dużo mnie. To jest zawodnik, któremu się przyglądamy, ponieważ zaczął bardzo dobrze swoją przygodę z seniorami. Ma talent, ale musi go pokazać. Na pewno nie będziemy zatrudniać 10 nowych zawodników, ponieważ to w tej chwili nierealne. Mamy swoje pomysły na okienko transferowe. Aktualnie mamy 29 zawodników w kadrze i musimy ją zmniejszyć.”


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *