17.06.2024, g. 00:30
Mecz towarzyski
Panama vs Paragwaj
Do meczu pozostało:
0dn.19godz.58min.
12.75 X3.10 22.30 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Kylian Mbappe

Kylian Mbappe:Potrzebujemy świetnych transferów

Kylian Mbappe, napastnik PSG i reprezentacji Francji udzielił wywiadu M6, w którym odniósł się do gry reprezentacji, oczekiwań dotyczących gry w PSG w nadchodzącym sezonie oraz własnego zdrowia. Zobaczcie co miał do powiedzenia napastnik.

Kylian Mbappe o Finale Ligi Mistrzów 

Musimy sobie z tą porażką poradzić. Jest to dla nas smutne, ponieważ był to nasz wielki cel, ale rzeczywistość jest inna. Czujemy rozczarowanie, ale taka jest nasza praca. Nie możesz patrzeć na to wszystko uczuciowo, ponieważ przed nami jest nowy sezon. Oczywiście dla PSG ten finał był wielki wydarzeniem i pozwolił nam zdobyć kolejne doświadczenie. Do tej pory byliśmy tylko na etapie ćwierćfinałów, a po tym sezonie udowodniliśmy, że możemy być wyżej i walczyć o najwyższe cele. Mnóstwo zespołów, które przegrywało finał, rok później wygrywało. Musimy dokonać świetnych transferów, musimy kupić zawodników, którzy pomogą nam się rozwijać”.

O swojej kontuzji 

Czuje jeszcze ból, ponieważ zostałem uderzony w bolesne miejsce. Za kilka dni wszystko powinno wrócić do normy. Chorwacja? Dwa dni później mamy mecz Lens vs PSG, ale jeśli trener będzie widział mnie w składzie, to zagram z wielką przyjemnością. Jeśli decyzja będzie inna, obejrzę mecz z ławki.

Kylian Mbappe aktualnie przebywa na zgrupowaniu reprezentacji Francji, która rozgrywa spotkania w ramach Ligi Narodów. Pierwsze spotkanie Francuzi wygrali z reprezentacją Szwecji.

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *