05.08.2023, g. 02:00
Superpuchar Francji
PSG vs Toulouse
Do meczu pozostało:
56dn.15godz.20min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Marcin Bułka i Thomas Meunier odejdą z PSG?

Koronawirus paraliżuje rozgrywki ligowe oraz europejskie, drużyny czekają na informacje w sprawie dokończenia rozgrywek. Oprócz niepewności w sprawie tabel i końcowych wyników pojawiają się również nieliczne plotki transferowe. Dwie z nich dotyczą obecnych graczy PSG. 

Pierwszą plotką jest ta dotycząca Polaka-Bramkarza Marcina Bułki. Polak spodziewał się dużo lepszego sezonu, ale poza epizodem w Ligue 1 nie może zaliczyć swoich występów do udanych. Brakuje dla niego miejsca nawet w pucharach krajowych.

Jak donoszą hiszpańskie media, Bułka znalazł się w kręgu zainteresowań Realu Betis. Polak od dawna miał być na liście transferowej Hiszpanów. Dodatkowo Real nie jest zadowolony z dyspozycji swoich bramkarzy w tym sezonie. W wielu wywiadach Bułka podkreślał, że w przypadku braku gry będzie chciał zmienić klub.

Drugą informacją jest ta dotycząca Thomasa Meuniera. Belgijski obrońca zdaniem mediów od lipca będzie zawodnikiem Borussii Dortmund. W sezonie 19/20 Meunier zagrał w 27 spotkaniach. Tomasz Urban z redakcji Eleven zwrócił również uwagę, iż Belg zaczął obserwować media społecznościowe niemieckiego klubu. Miałoby to świadczyć o finalizacji rozmów pomiędzy stronami.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.