21.04.2024, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Olympique Lyon
Do meczu pozostało:
4dn.10godz.50min.
11.44 X4.75 25.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Tuchel: Rywale dali z siebie wszystko, ale byliśmy lepsi

Dla PSG spotkanie z amatorskim zespołem Linas-Montlhéry było spacerkiem na wejście w nowy rok. Zobaczcie co po tej wygranej mieli do powiedzenia trener i zawodnicy.

Thomas TuchelByło to dla nas dobre spotkanie, ponieważ przeciwnik zagrał dziś na 100% swych możliwości. Dali z siebie wszystko a my zaprezentowaliśmy poważne podejście do spotkania i byliśmy lepszym zespołem. Jestem szczęśliwy bo wszyscy zakończyli mecz bez urazów.

Adil Aouchiche: Wspaniały moment nadszedł. Zdobyliśmy kwalifikację do następnej rundy a ja strzeliłem pierwszą bramkę dla PSG. Jestem dumny, że mogłem w tym spotkaniu pomóc zespołowi.

Ander HerreraWygraliśmy okazując respekt przeciwnikowi. Myślę, że kontrolowaliśmy te spotkanie. To prawda, że gdy grasz przeciwko słabszemu rywalowi stara się on przeciwstawić agresją i pasją, ale dziś rywalowi nie było łatwo. Chcemy wygrywać każde spotkanie

Edinson CavaniPiękny wieczór dla zespołu oraz mojej osoby. Wygraliśmy na ciężkiej murawie z rywalem, który dał z siebie wszystko. Jestem również zadowolony z dwóch bramek jakie strzeliłem. Najważniejsza jednak była kwalifikacja do następnej rundy. Dla wszystkich to dobrze, że tak weszliśmy w nowy rok.

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *