03.06.2023, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Clermont Foot
Do meczu pozostało:
0dn.14godz.31min.
11.22 X6.50 213.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Barcelona nie chce wykładać pieniędzy za Neymara

Opera mydlana związana z Neymarem trwa w najlepsze. Kierownictwo Paris Saint-Germain podsyciło plotki, oficjalnie potwierdzając wyrażoną przez gwiazdora chęć odejścia.

Choć zawodnik chce opuścić Paryż, kierownictwo Paris Saint-Germain jasno podkreśliło, iż pozwoli mu na odejście jedynie w przypadku wpływu satysfakcjonującej oferty. Na czele wyścigu po usługi Brazylijczyka jest w chwili obecnej FC Barcelona, która jednak nie posiada wystarczających środków na sfinalizowanie transferu.

Z tego powodu Katalończycy starają się włączyć w transakcję swoich zawodników. „Mundo Deportivo” donosi, iż FC Barcelona nie zamierza w ogóle oferować pieniędzy, których – prócz zawodników – domaga się PSG.

Wśród piłkarzy, którzy mogą wziąć udział w całym przedsięwzięciu wymienia się przede wszystkim Ousmane Dembele, Philippe Coutinho, Ivana Rakiticia, Nelsona Semedo oraz Samuela Umtitiego.

Wszystko zdaje się sprowadzać do oczywistego stwierdzenia, iż saga transferowa związana z Neymarem z pewnością nie skończy się zbyt szybko i najpewniej będzie trwać aż do końca okna.


Człowiek orkiestra, szara eminencja PSGOnline.pl W przeszłości twórca jednej z pierwszych stron poświęconych Paris Saint-Germain.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.