20.07.2024, g. 22:00
LCS - LoL
Dignitas blank vs blank Team Liquid
Do meczu pozostało:
1dn.16godz.54min.
16.20 X0.00 21.08 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Luis Enrique przed Montpellier

Luis Enrique zabrał głos przed kolejnym spotkaniem ligowym. Paryżanie przed przerwą na reprezentację zmierzą się z Montpellier.

Luis Enrique o Montpellier

„Chcemy się rozwijać i wiemy, że nie będzie to łatwe spotkanie. Musimy być skoncentrowani i będziemy walczyć o wygraną, która przybliży nas do mistrzostwa. Mamy dobrą serię i chcemy ją kontynuować. To prawda, że mamy teraz remisy w spotkaniach ligowych, ale nie martwi mnie to ponieważ graliśmy dobrze w Lidze Mistrzów oraz Pucharze Francji. Szukamy punktów, ponieważ chcemy być mistrzem jak najszybciej się da.”

Barcelona w Lidze Mistrzów

„Jestem bardzo szczęśliwy. To będzie wyjątkowy mecz dla mnie. Paryż i Barcelona to zespoły, które grały ze sobą wiele razy. Mamy szczęście, że będziemy w Hiszpanii, ponieważ my Hiszpanie mocno kochamy nasz kraj. Wrócę do miasta gdzie miałem wspaniałą karierę  i jest to dobra wiadomość. Wiemy, że będzie to pojedynek z zespołem światowego Topu więc nie będzie łatwo.”

O Hakimim

„Achraf utrzymuje formę przez cały sezon. To zawodnik, który ma wielki potencjał. Wymagam wiele od zawodników pierwszego składu i będę to robić przez cały czas. Czasami muszę ich chronić, stąd rotacja. Czasami Achraf nie gra, ale on wie dlaczego nie gra. To mądry zawodnik, który ma mnóstwo energii. W ataku jest unikatowy, ponieważ nie ma wielu obrońców grających w stylu jaki on prezentuje. Jestem szczęśliwy, że mam go w składzie.”


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *