24.04.2024, g. 19:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
Lorient vs PSG
Do meczu pozostało:
2dn.13godz.29min.
16.50 X4.75 21.40 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Luis Enrique

Luis Enrique i Lucas Beraldo po Lidze Mistrzów

Luis Enrique zabrał głos po spotkaniu w Lidze Mistrzów wraz z Lucasem Beraldo. Zobaczcie co mieli do powiedzenia obaj panowie po wygranej. 

Luis Enrique:

„Na papierze wszystko wyglądało łatwo, ale każdy trener planuje wygraną na papierze a potem swoje muszą zrobić zawodnicy. Tutaj wszystko zagrało i wiedzieliśmy kiedy atakować, kiedy trzymać piłkę a kiedy grać z kontry. Myślę, że zagraliśmy dobre spotkanie. To nagroda dla zespołu ponieważ wszyscy od początku sezonu w każdych rozgrywkach oraz treningu pokazywali odpowiednie nastawienie i pokazują, że z każdym spotkaniem mogą grać jeszcze lepiej.”

Lucas Beraldo:

„Myślę, że był to dobry występ. Cały zespół wszedł na świetny poziom i każdy miał swoją rolę w tej wygranej. Osobiście czułem się bardzo dobrze i tak jak inni spełniłem swoją rolę na boisku. Wszyscy zrobili dokładnie to co trener nam powiedział i dzięki temu wygraliśmy to spotkanie. Jestem szczęśliwy, że mogłem zagrać w Lidze Mistrzów, awans do ćwierćfinału to spełnienie moich marzeń w tej chwili.”


Share

2 Comments

  1. Maras Reply

    Tak cały zespół atakował i bronił musimy być kolektywem a nie Mwpape i Lesiape i Nejmarape proszę nie kupujcie takich gwiazdeczek więcej bo one po siano tylko przychodzą do nas..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *