28.05.2024, g. 19:00
Liga Austriacka
TSV Hartberg vs Austria Wiedeń
Do meczu pozostało:
1dn.13godz.57min.
12.90 X3.60 22.15 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Luis Enrique

Luis Enrique oraz Vitinha po spotkaniu z Rennes

Luis Enrique oraz Vitinha zabrali głos po spotkaniu PSG z Rennes. Paryżanie wygrali 3:1 wracając na zwycięskie tory. Zobaczcie co powiedział trener oraz pomocnik PSG.

Luis Enrique:

„Rennes to zespół, który mocno nam nie leżał. Atmosfera tutaj jest spektakularna a kibice są fantastyczni. Nie jest to dla mnie dziwne, że ich zespół przy takim wsparciu gra tak dobrze. Stwarzają mnóstwo problemów rywalom i myślę, że przez 25 minut grali lepiej od nas. Dużo nam dał pierwszy gol po którym zaczęliśmy dominować i kreować kolejne okazje. Mamy mnóstwo podróży, ale to normalne w okresie gry w Lidze Mistrzów. Mamy duży skład, który ma dużo jakości i ważne dla nas jest to, by inni zawodnicy również dostawali swoje minuty.”

Vitinha:

„Wiedzieliśmy, że będzie to ciężkie spotkanie i zawsze ciężko się tutaj gra w Rennes. Nie inaczej było tym razem. Wygraliśmy i to było dla nas najważniejsze, szczególnie przed przerwą na reprezentację. Bramka? Otrzymałem podanie od Dembele i poczułem, że mogę w tym momencie strzelić na bramkę. Udało mi się zdobyć fajnego gola z czego jestem bardzo zadowolony.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *