28.05.2024, g. 19:00
Liga Austriacka
TSV Hartberg vs Austria Wiedeń
Do meczu pozostało:
1dn.15godz.47min.
12.90 X3.60 22.15 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
PSG

Leo Messi: Podjąłem pochopną decyzję

Leo Messi udzielił wywiadu Mundo Deportivo. Argentyńczyk opowiedział o kulisach odejścia z Barcelony oraz przejścia do PSG. Zobaczcie co miał do powiedzenia mistrz świata.

Leo Messi o sezonie

„Czuję się dobrze w tej chwili, mamy za sobą kolejny rok. Był on dla nas nietypowy ponieważ graliśmy w środku sezonu mundial, który namieszał w sezonach ligowych. Wszystko było dla nas inne.”

O PSG

„Kończę przygodę z mieszanymi uczuciami. Pierwszy rok był trudny z różnych powodów. Przez pierwsze sześć miesięcy drugiego sezonu czułem się bardzo dobrze zarówno w klubie, mieście oraz między rodziną. Później były mistrzostwa świata i to naznaczyło cały rok. Liczyłem, że zakończy się wszystko trochę inaczej. To były dla mnie trudne lata. Rodzina była na mnie zła przez ten czas, nie potrafiliśmy poukładać sobie pewnych rzeczy. Straciłem również wiele jeśli chodzi o kontakt z dziećmi.”

O odejściu z Barcelony

„To była trudna decyzja dla nas wszystkich. Barcelona praktycznie postawiła mnie pod ścianą, ponieważ miałem tylko kilka dni na znalezienie klubu i zmianę barw. Z dnia na dzień powiedziano nam, że w Barcelonie nie będzie dla nas miejsca. Decyzja o wyborze PSG z perspektywy czasu była pochopna.”


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *