10.08.2024, g. 02:00
Superpuchar Francji
PSG vs AS Monaco
Do meczu pozostało:
27dn.17godz.25min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Leo Messi

Leo Messi:Kylian to boiskowa bestia

Leo Messim udzielił wywiadu argentyńskim mediom w którym podzielił się swoją opinią o Neymarze oraz Kylianie Mbappe. Nie zabrakło również wspomnień z pierwszego sezonu gracza w PSG.

O Neymarze i Mbappe

„Z Neymarem znamy się bardzo dobrze. Praktycznie możemy grać na pamięć na boisku. Spędziliśmy mnóstwo czasu będąc w Barcelonie i tam wygrywaliśmy trofea. Cieszę się, że możemy to kontynuować w Paryżu, ponieważ to świetny zawodnik. Kylian to inny typ zawodnika. Po pierwszym sezonie widzie, że to prawdziwa boiskowa bestia. Jest świetny w grze 1na1, szuka sobie miejsca i przestrzeni na boisku, pokazuje się do gry. Swoją siłę i technikę pokazał już wiele razy na międzynarodowych arenach mimo, że jest jeszcze młody. Jeszcze chwila i będzie najlepszym zawodnikiem na świecie.”

O pierwszym sezonie

„Był dla mnie ciężki z uwagi na nowy klub, nowe obowiązki, przeprowadzkę. Moje życie rodzinne mocno się zmieniło. Byłem jednak spokojny, ponieważ wiedziałem, że po pierwszym sezonie będzie lepiej. Cieszę się, że tutaj jestem, jest we mnie radość z gry, która jest dla mnie bardzo ważna.”


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *