10.08.2024, g. 02:00
Superpuchar Francji
PSG vs AS Monaco
Do meczu pozostało:
15dn.19godz.54min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Leonardo

Leonardo: Jesteśmy spokojni

Leonardo, dyrektor sportowy PSG wypowiedział się o aktualnej formie Leo Messiego oraz formie zespołu. Brazylijczyk odpowiadał na pytania francuskiej prasy. Zobaczcie co powiedział dyrektor.

Leonardo:

Messi? Nie martwi mnie jego forma. Messi więcej czasu spędził poza Paryżem przebywając na zgrupowaniach reprezentacji. Tak samo było kiedyś z Di Marią oraz aktualnie z Neymarem. To normalne jest, że po takich podróżach mięśnie nie są w pełni formy. Nie czujemy niepokoju w związku z jego grą. Jesteśmy spokojni.

Forma? Można mówić, że nasza forma nie jest najlepsza, ale popatrzmy na nasz start w lidze. Nie gramy tak jakbyśmy tego chcieli, ale jesteśmy spokojni. Wygrywamy, mamy remisy i nie przegrywamy zbyt wiele spotkań. Mówienie, że trener nie jest wystarczając dobry jest absurdem. Trener nie urodził się wczoraj i nie zaczął trenować wczoraj. Krytyka jest normalna w sporcie, ale krytyka wobec nas zaszła za daleko w pewnym momentach. Niektórzy chcą się wypromować na swoich opiniach dotyczących naszej gry.

PSG w ostatnim spotkaniu ligowym pokonało Lille 2:1.


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *