10.08.2024, g. 02:00
Superpuchar Francji
PSG vs AS Monaco
Do meczu pozostało:
15dn.19godz.52min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
PSG

Hitowa wymiana na linii PSG – FC Barcelona?

Jak donosi gazeta „El Nacional” może dojść do wymiany pomiędzy PSG a FC Barceloną. Zespół Paryżan miałby oddać w ręce włodarzy Blaugrany Mauro Icardi’ego w zamian za Sergio Aguero.

Wymiana z powodów osobistych

Po letnim oknie transferowym zespół z Parc des Princes mocno się wzmocnił. Największym transferem było bez wątpienia przyjście Lionela Messiego. Wszystko to skomplikowało sytuację Mauro Icardi’ego, który nie dość, że jest na przegranej pozycji w walce o plac gry to jeszcze obaj Panowie nie darzą się sympatią. Wszystko to ma podłoże związane z jego żona, Wandą Narą, którą Icardi odbił swojemu niegdyś przyjacielowi – Maxi Lopezowi, który z kolei jest dobrym przyjacielem Messiego.

Kataloński „El Nacional” informuje, że do wymiany pomiędzy klubami miałoby dojść najprędzej w styczniu. Do klubu z Paryża miałby powędrować Sergio Aguero, który zasilił szeregi Barcelony ze względu na Lionela Messiego.

Blaugrana sądzi, że Icardi byłby w stanie dać więcej drużynie niż „Kun”. Oprócz tego sytuacja finansowa Barcelony jest dramatyczna, a takie rozwiązanie pozwoliłoby pozyskać im nowego, młodszego zawodnika bez wkładu finansowego.

PSG na pewno skorzystałoby na tym transferze. Icardi, który nie jest w dobrych relacjach z Messim na pewno nie wpływa pozytywnie na Argentyńczyka.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *