20.07.2024, g. 22:00
LCS - LoL
Dignitas blank vs blank Team Liquid
Do meczu pozostało:
1dn.17godz.37min.
16.20 X0.00 21.08 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Leonardo PSG

Leonardo: To całkowity brak szacunku dla naszego klubu

Dyrektor sportowy Paris Saint-Germain Leonardo, jest ostatnio niezwykle aktywny w mediach. Brazylijczyk tym razem odniósł się do kolportowanych informacji na temat szczegółów umowy Leo Messiego z wicemistrzami Francji.

Leonardo broni imienia klubu

Leonardo w swojej wypowiedzi odniósł się przede wszystkim do rewelacji francuskiego „L’Equipe”. W jednym z artykułów mogliśmy przeczytać, że Messi może przedłużyć dwuletni kontrakt z PSG o jeden sezon, dzięki czemu zainkasowałby aż 40 mln euro oraz 15 mln euro bonusu. Brazylijski dyrektor sportowy całkowicie temu jednak zaprzeczył.

– To nieakceptowalne. Wszystkie informacje to totalna bzdura, ale jednocześnie całkowity brak szacunku dla naszego klubu. Liczby, które pojawiają się w mediach są bardzo dalekie od prawdy. Osobiście jestem zdziwiony tymi kłamstwami. Kontrakt Messiego obowiązuje przez dwa lata. Ani długość umowy, ani zarobki, o jakich pisano, nie są prawdziwe – przyznał Leonardo.

Aktywność Leonardo robi wrażenie

Dyrektor sportowy PSG w sposób cykliczny stara się komentować wydarzenia, które w oczywisty sposób nawiązują do ekipy ze stolicy Francji. Kilka dni temu, mocno oberwało się Realowi Madryt. Leonardo skrytykował „Królewskich” za sposób, w jaki ci chcieli pozyskać Kyliana Mbappe. Wówczas Brazylijczyk także mówił o braku szacunku dla swojego pracodawcy.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *