26.06.2024, g. 03:00
Copa America
Chile vs Argentyna
Do meczu pozostało:
0dn.9godz.16min.
17.00 X4.50 21.45 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Mbappe nie odszedł przez opór Realu? W tle osoba innego zawodnika

Kylian Mbappe tego lata oscylował między pozostaniem a odejściem z Paris Saint-Germain. Ostatecznie, 22-latek został w stolicy Francji, a nowe informacje dobrze poinformowanego dziennikarza Fabrizio Romano wskazuje, że powodem takiego stanu rzeczy miał być opór Realu Madryt.

Mbappe mógł zostać zastąpiony graczem z Madrytu

Wiemy, że oferta opiewająca na 180 milionów euro za Kyliana Mbappe nie zadowoliła włodarzy wicemistrzów Francji, ale perspektywa odejścia atakującego za darmo za kilka miesięcy, była nie na rękę także i PSG. Fabrizio Romano podaje bowiem, że paryżanie byli gotowi na wymianę, której częścią miał być Vinicius Junior. Jeden z liderów Realu Madryt w tym sezonie, w oczach prezesa Florentino Pereza jest jednak nietykalny, dlatego do rozmów w tym zakresie nawet nie doszło.

Vinicius Junior zaprasza Mbappe do Realu

Sam Vinicius Junior w ostatnich godzinach udzielił ciekawego wywiadu, w którym zahacza o osobę Mbappe. Brazylijczyk niemal zaprasza Francuza do Madrytu, choć zachowuje także ostrożność, oddając szacunek Paris Saint-Germain.

Mbappe? Jestem jego wielkim fanem. To fantastyczny zawodnik i jestem przekonany, że czeka go wielki sezon w PSG. Dopiero potem zobaczymy co przyniesie przyszłość – powiedział Vinicius.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *