21.06.2024, g. 02:00
Copa America 2021
Argentyna vs Kanada
Do meczu pozostało:
0dn.19godz.49min.
11.28 X5.50 210.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Leonardo: Nie wyobrażamy sobie przyszłości bez Mbappe

Leonardo w trakcie trwania okienka transferowego wypowiedział się dosyć wyraźnie na temat przyszłości Kyliana Mbappe. Teraz, gdy Francuz ostatecznie pozostał w Paryżu, dyrektor sportowy Paris Saint-Germain postanowił ponownie uderzyć w działania Realu Madryt.

Real z jedną ofertą za Mbappe?

Najciekawszy wątek wypowiedzi Leonardo dla stacji „Canal” dotyczy samego procesu negocjacyjnego. W mediach urosło bowiem przekonanie, że to PSG nie chce rozmawiać na temat Mbappe, ale Brazylijczyk zaznacza, że wicemistrzowie Francji odrzucili tylko jedną ofertę za atakującego.

– Nawet nie rozważyliśmy zaakceptowania oferty, ponieważ nie była wystarczająco dobra z naszego punktu widzenia. Real zaproponował mniej niż my zapłaciliśmy wcześniej za Kyliana – powiedział Leonardo.

Kontrakt Kyliana Mbappe wygasa w czerwcu przyszłego roku, a więc 22-latek będzie mógł negocjować swoje odejście już w styczniu. Mimo to, Leonardo zaznacza, że klub cały czas planuje przyszłość z Francuzem na czele.

– Szczerze mówiąc, nie wyobrażamy sobie przyszłości bez Mbappe. Nie widzę go odchodzącego po zakończeniu tego sezonu – kontynuował Brazylijczyk.

Ostre słowa w kierunku Realu Madryt

Leonardo ponownie uderzył również Real Madryt. Według dyrektora sportowego PSG, „Królewscy” zachowali się nieelegancko, ponieważ wyszli z ofertą ostatniego tygodnia okienka.

– W klubie nie spodobały się działania Realu Madryt. Ich oferta nadeszła dopiero w ostatnim dniu okienka transferowego, a przypomnę, że mówimy o jednym z najlepszych piłkarzy świata. To nieodpowiednie zachowanie – dodał Leonardo.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *