21.04.2024, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Olympique Lyon
Do meczu pozostało:
0dn.11godz.11min.
11.45 X5.00 26.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Prezydent Francji pomoże w pozostaniu Mbappe?

Im bliżej stycznia, tym sytuacja dotycząca Kyliana Mbappe zdaje się coraz bardziej napięta. W ostatnich dniach pojawiły się informacje mówiące, że w pozostanie 22-latka w Paryżu miał zaangażować się nawet prezydent Francji, Emanuel Macron.

Wiadomości mające przekonać Mbappe

Kylian Mbappe cały czas ma pozostawać nieugięty i po fiasku transferowym w sierpniu ma cierpliwie czekać na rozwój wydarzeń już w styczniu. Wówczas zostanie mu tylko pół roku kontraktu z PSG i będzie mógł negocjować przejście do Realu Madryt. Jak podaje hiszpańska „Marca” do atakującego wiadomości wysyła sam prezydent Francji. Celem jest oczywiście przekonanie Mbappe do pozostania i przedłużenia kontraktu w stolicy Francji. Sytuacja zyskuje więc nawet znaczenie państwowe, co nie może dziwić, gdyż Francuz jest marketingowo przydatny całemu krajowi.

PSG kusi Mbappe nie tylko pieniędzmi

Z kolei sam klub z Paryża postanowił obrać inną strategię w tym temacie. Poza ciągłymi propozycjami o niebotycznych warunkach finansowych, prezes Al-Khelaifi chce zaangażować klub w rozwijanie projektu Mbappe. Chodzi o wsparcie prawie 100 dzieci z najbiedniejszych dzielnic Paryża. Podobną taktykę zastosowano przed przedłużeniem umowy Neymara, z tymże wówczas prezes PSG przykładał rękę w rozwijanie brazylijskich szkół.


One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *