09.12.2023, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Nantes
Do meczu pozostało:
3dn.5godz.40min.
11.22 X7.00 210.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Paris Saint-Germain rozpoczyna współpracę z Dior!

Paryscy działacze wraz z przedstawicielami marki Dior wczoraj parafowali umowę na podstawie której będzie ona zapewniać stroje wyjściowe zawodnikom ze stolicy Francji. Obie strony nie mają wątpliwości- globalne wpływy obu firm jedynie zwiększą ich kreatywność. To pierwszy przypadek w historii kiedy Dior nawiązał współpracę z klubem piłkarskim.

Po niesamowitym pod sportowym i marketingowym względem mercato PSG przygotowało kolejną bombę. Francuski dom mody- Dior połączył siły z wicemistrzem Francji, kontrakt obowiązuje od obecnego sezonu przez dwa lata. Projektantem kolekcji jest  Kim Jones- dyrektor artystyczny męskich kolekcji Dior. Zaprojektowane zostały dwa komplety strojów- swobodny i formalny, oba to połączenie czerni i granatu- w odcieniach zaprojektowanych specjalnie dla drużyny PSG.

Zestaw swobodny składa się z kurtki Harrington, dzianinowego swetra, koszulki polo i wykończonych haftowanymi naszywkami- „Paris Saint-Germain” i inicjałami „CD Icon”, a także czarnych skórzanych derbów Dior Explorer. Natomiast formalny z kaszmirowego płaszcza, marynarki, koszuli i spodni oraz pary czarnych skórzanych derbów Dior Timeless. Całość wzbogacona jest o inne subtelne detale – „odzwierciedlające wyjątkowy savoir-faire Diora”.

 

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *