01.03.2024, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
AS Monaco vs PSG
Do meczu pozostało:
4dn.6godz.42min.
13.25 X3.80 22.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Benzema: Jestem pewny, że Mbappe zagra kiedyś w Realu

Jak wiemy, Kylian Mbappe był mocno zdecydowany na przejście do Realu Madryt. Ostatecznie, 22-latek będzie musiał poczekać do stycznia 2022 roku, kiedy bez żadnych problemów zapewni sobie transfer ze stolicy Francji. W sprawie Mbappe wypowiedział się jeden z liderów „Królewskich” – Karim Benzema. Atakujący w rozmowie z telewizją RTL otwiera drzwi swojemu rodakowi.

„Mbappe zagra kiedyś w Madrycie”

Wydaje się, że Karim Benzema zna zarówno intencje samego piłkarza Paris Saint-Germain, ale także wie więcej na temat bieżącej sytuacji. W rozmowie z RTL, 33-latek przyznał otwarcie, że jego kolega z reprezentacji Francji na pewno zagra kiedyś dla Realu Madryt.

– Jestem pewny, że któregoś dnia zagra w Realu Madryt. Osobiście świetnie się dogadujemy i oczywiście bardzo chciałbym, by trafił do Madrytu. Obecnie musi jednak uszanować swój klub – dodał Benzema.

Mbappe wraca z kadry z urazem

Sam Kylian Mbappe będzie musiał wrócić do ośrodka treningowego PSG po tym, jak w meczu z Bośnią i Hercegowiną nabawił się lekkiego urazu łydki. 22-latek głównie z ostrożności nie chce przeciążać swojego organizmu i nie zobaczymy go w spotkaniach z Finlandią i Ukrainą.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *