21.04.2024, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Olympique Lyon
Do meczu pozostało:
4dn.18godz.39min.
11.44 X4.75 25.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Kylian Mbappe

Transfer Mbappe bliski potwierdzenia

Coraz więcej wskazuje na to, że Kylian Mbappe nie będzie miał okazji zagrać w jednej drużynie z Leo Messim. Media w Hiszpanii oraz Francji informują, że kluby są bliskie porozumienia w sprawie przejścia 22-latka z Paris Saint-Germain do Realu Madryt.

Nowa, ostatnia oferta za Mbappe

Josep Pedrerol ze znanego programu „El Chiringuito” jako jeden z pierwszych podał wczoraj, że Real Madryt złożył drugą propozycję wicemistrzom Francji. Po odrzuceniu przez PSG 160 milionów euro, tym razem „Królewscy” mieli zaoferować 170 milionów euro podstawy plus 10 milionów euro w bonusach. Teraz trzeba czekać na odpowiedź paryżan, ale informacje są takie, że władze powoli godzą się z obowiązkiem sprzedania Mbappe.

Ten sam dziennikarz podkreślił także, że jeśli prezes Al-Khelaifi odrzuci drugą ofertę, to Real Madryt w tym roku zakończy swoje starania o Mbappe i zaczeka do pierwszego stycznia, kiedy 22-latek będzie mógł negocjować swoje odejście w lipcu. PSG chcąc zatem zarobić, musi zgodzić się na propozycję madrytczyków.

Drugi najdroższy transfer w historii

Jeśli Paris Saint-Germain ostatecznie zgodzi się na odejście Mbappe, to ten wskoczy na drugie miejsce w klasyfikacji najdroższych transferów w historii futbolu. Co ciekawe, pierwszy także łączył się z PSG, ponieważ jak wiadomo, Francuzi zapłacili rekordowo 222 miliony euro za Neymara. Przy operacji związanej z Mbappe trzeba jednocześnie pamiętać o procencie przysługującym AS Monaco, co potwierdził nawet Leonardo.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *