10.08.2024, g. 02:00
Superpuchar Francji
PSG vs AS Monaco
Do meczu pozostało:
27dn.17godz.51min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Paulina Dudek

Paulina Dudek:Trudniej bronić tytuł

Paulina Dudek odpowiedziała na kilka pytań oficjalnej stronie klubu PSG. Polka opowiedziała o oczekiwaniach na nowy sezon. Paryżanki będą bronić tytułu mistrzowskiego.

Paulina, zaczynacie spotkania ligowe. Przed wami pierwsze spotkanie.

Oczekujemy na to spotkanie. Chcemy je wygrać i pracujemy cieżko, by podnieść trzy punkty z murawy. Wygrana w pierwszym spotkaniu jest bardzo ważna na początek rozgrywek.

Ciężej jest zaczynać sezon jako obrońca trofeum?

Myślę, że bronienie tytułu jest trudniejsze. To ciężkie zadanie, ale jesteśmy gotowe na to wyzwanie. Pracowałyśmy ciężko w przygotowaniach i mamy nadzieję, że pokażemy się z dobrej strony w sezonie. Będziemy chciały wygrać trofeum ponownie.

Jakie nastroje panują w zespole?

Mamy nowe twarze w zespole, ale są to zawodniczki, które są doświadczone i wiedzą jak grać na najwyższym poziomie. Czeka ich okres adaptacji, ale złapaliśmy wszyscy kontakt bardzo szybko.

Wydaje się, że będziesz jedną z liderek w tym sezonie?

Czuję większą odpowiedzialność, ale równocześnie wiem, że muszę ciężko pracować, by utrzymać miejsce w składzie. Nigdy nie dostaje się miejsca w składzie za darmo czy też za zasługi. Mamy nowe zawodniczki, które przybyły i chcą również grać w pierwszym składzie. Musimy dać z siebie 100%, ponieważ skład mamy bardzo wyrównany.

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *