26.06.2024, g. 03:00
Copa America
Chile vs Argentyna
Do meczu pozostało:
0dn.8godz.37min.
17.00 X4.50 21.45 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

PSG stworzy dream team? Cristiano Ronaldo może dołączyć do Messiego!

To może być wydarzenie, które przejdzie do historii futbolu. Według informacji hiszpańskiego dziennika „AS” Cristiano Ronaldo znalazł się w kręgu zainteresowań Paris Saint-Germain i wkrótce może dołączyć do Leo Messiego. Sama operacja nie byłaby jednak taka prosta.

Najkorzystniej zrobić to za rok

„AS” podaje, że PSG raczej nie rzuci wszystkich sił, by pozyskać 36-latka jeszcze w tym okienku transferowym. Obrót spraw zależy bowiem w pierwszej kolejności od Kyliana Mbappe. 22-latek cały czas odrzuca propozycje przedłużenia kontraktu, a władze paryżan muszą najpierw podjąć decyzję, czy sprzedać go w tym roku, czy pozwolić mu odejść 1 lipca 2022 roku. Wówczas wolnym zawodnikiem stałby się również Cristiano Ronaldo.

Agent ma znać już szczegóły oferty

Hiszpanie dodają także, że Jorge Mendes, a więc agent Cristiano Ronaldo, miał już poznać ofertę Paris Saint-Germain. Wicemistrzowie Francji proponują Portugalczykowi dwuletnią umowę, która miałaby obowiązywać od 1 lipca 2022 roku. Ronaldo wypełniając taki kontrakt byłby już 39-latkiem, ale media wskazują, że wiele osób we Francji są skore uczynić to, by zobaczyć „CR7” w jednym zespole z Leo Messim.


7 Comments

 1. Bee! Reply

  Tu nawet nie chodzi o wiek, ale 4 gości z zarobkami koło 30 milionów, do tego z gigantycznym ego. To by nie przeszło.

 2. Picasso7 Reply

  Sprzedać Mbappe 160 mln euro
  i kupić: Ronaldo na „9” (2+1), Felixa, Hernandeza, Barellę, Moussę Sisoko i Koulibalego. Marketingowo te 3 l. ustawiłyby PSG na kolejną dekadę.

 3. Zielony Reply

  Chciałbym zobaczyć jak ten cały dream team ulega w LM Realowi Ancellotiego. Z całym szacunkiem do Paryża ale nawet posiadanie tercetu Messi, Neymar, Mbappe nie wystarczy gdy Real jest zwartą drużyną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *