PSG stworzy dream team? Cristiano Ronaldo może dołączyć do Messiego!

To może być wydarzenie, które przejdzie do historii futbolu. Według informacji hiszpańskiego dziennika „AS” Cristiano Ronaldo znalazł się w kręgu zainteresowań Paris Saint-Germain i wkrótce może dołączyć do Leo Messiego. Sama operacja nie byłaby jednak taka prosta.

Najkorzystniej zrobić to za rok

„AS” podaje, że PSG raczej nie rzuci wszystkich sił, by pozyskać 36-latka jeszcze w tym okienku transferowym. Obrót spraw zależy bowiem w pierwszej kolejności od Kyliana Mbappe. 22-latek cały czas odrzuca propozycje przedłużenia kontraktu, a władze paryżan muszą najpierw podjąć decyzję, czy sprzedać go w tym roku, czy pozwolić mu odejść 1 lipca 2022 roku. Wówczas wolnym zawodnikiem stałby się również Cristiano Ronaldo.

Agent ma znać już szczegóły oferty

Hiszpanie dodają także, że Jorge Mendes, a więc agent Cristiano Ronaldo, miał już poznać ofertę Paris Saint-Germain. Wicemistrzowie Francji proponują Portugalczykowi dwuletnią umowę, która miałaby obowiązywać od 1 lipca 2022 roku. Ronaldo wypełniając taki kontrakt byłby już 39-latkiem, ale media wskazują, że wiele osób we Francji są skore uczynić to, by zobaczyć „CR7” w jednym zespole z Leo Messim.


7 Comments

 1. Bee! Reply

  Tu nawet nie chodzi o wiek, ale 4 gości z zarobkami koło 30 milionów, do tego z gigantycznym ego. To by nie przeszło.

 2. Picasso7 Reply

  Sprzedać Mbappe 160 mln euro
  i kupić: Ronaldo na „9” (2+1), Felixa, Hernandeza, Barellę, Moussę Sisoko i Koulibalego. Marketingowo te 3 l. ustawiłyby PSG na kolejną dekadę.

 3. Zielony Reply

  Chciałbym zobaczyć jak ten cały dream team ulega w LM Realowi Ancellotiego. Z całym szacunkiem do Paryża ale nawet posiadanie tercetu Messi, Neymar, Mbappe nie wystarczy gdy Real jest zwartą drużyną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.