16.06.2024, g. 01:00
LCS - LoL
Cloud9 blank vs blank Dignitas
Do meczu pozostało:
0dn.15godz.25min.
11.34 X0.00 23.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Nasser Al-Khelaifi o sytuacji Kyliana Mbappe

Po dołączeniu Lionela Messiego do ekipy Wicemistrza Francji wiele osób zastanawia się nad przyszłością Kyliana Mbappe w paryskim klubie. Francuskie media donosiły nam o informacjach na temat chęci zmiany otoczenia przez Francuza. Nie od dziś wiadomo, że o podpis Mbappe najbardziej zależy drużynie Królewskich, którzy zabiegają o niego od kilku lat.

Prezydent PSG o sytuacji Mbappe

Umowa Kyliana Mbappe z PSG jest ważna do 30 czerwca 2022 roku, ale Nasser Al-Khelaifi jest pełen optymizmu i chce żeby ten dalej reprezentował klub z Paryża.

Nasser Al-Khelaifi:

„Myślę, że wszyscy wiedzą jaka jest sytuacja Kyliana – jest on graczem PSG. Powiedział, że chce drużyny, w której mógłby liczyć na dużą konkurencję, ponieważ jest bardzo ambitny i zależy mu na wygrywaniu. Ma ją. Aktualnie nie możemy zrobić więcej. Trudno stworzyć zespół, w którym będzie jej więcej. Teraz nie ma żadnej wymówki, żeby zrobić coś innego. Rozmowy między nami a Mbappe i jego rodziną są prywatne, ale możemy powiedzieć, że Kylian jest bardzo zadowolony z przybycia Messiego. Niektóre media szukają problemów tak gdzie ich nie ma. Kylian chce silnego zespołu i tutaj ma wszystko żeby zostać. Powiedziałem: nie ma teraz wymówki, żeby odejść”.

Warto podkreślić, że Kylian za rok będzie mógł odejść jako wolny zawodnik i dla PSG ważnym jest żeby jak najszybciej osiągnąć porozumienie w sprawie nowego kontraktu.


2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *