20.07.2024, g. 22:00
LCS - LoL
Dignitas blank vs blank Team Liquid
Do meczu pozostało:
1dn.16godz.26min.
16.20 X0.00 21.08 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Leonardo PSG

Leonardo: „Zostały trzy mecze Ligue 1, są to trzy finały”

Leonardo w wywiadzie na łamach CulturePSG.com wypowiedział się na temat obecnych rozgrywek, odpadnięcia z Ligi Mistrzów i kontrowersyjnej wypowiedzi trenera.

Pozytywna pomeczowa wypowiedź Pochettino:

„Rozmawialiśmy o tym po meczu i nie możemy zapomnieć o tym, co zrobiliśmy przez ostatnie dwa lata. Dotarliśmy do finału i przegraliśmy 1-0 z drużyną, która wygrała wszystko. W tym roku mieliśmy swoje wzloty i upadki, ale także kilka bardzo ważnych zwycięstw z Manchesterem United, Barcą i Bayernem. Znokautowaliśmy zespoły, które mogły wygrać tak jak my. Celem dla nas jest zawsze wygrana, a nie dojście do półfinału, to oczywiste. Ale nasz bilans z ostatnich dwóch lat sprawił, że jesteśmy realnym kandydatem do wygrania Ligi Mistrzów. Musimy kontynuować, utrzymać dobrą passę. Udało nam się stworzyć bardzo solidną drużynę. To był dla nas bardzo trudny rok, nie chce jednak szukać wymówek, zostaliśmy wyeliminowani. To bardzo skomplikowane psychicznie i fizycznie dla każdego z nas, musimy być jednak zadowoleni z tego co osiągnęliśmy. ”

O odpadnięciu z Ligi Mistrzów:

” Musimy kontynuować ciężką pracę, naszym celem jest zwycięstwo. Nie jesteśmy zadowoleni z tego, że zostaliśmy wyeliminowani w półfinale, ale wiemy, że City było bardzo mocne. Zagraliśmy tylko, lub aż dwie dobre połowy w dwumeczu, zabrakło trochę szczęścia. Ja jednak patrzę na to w inny sposób, jestem zadowolony z pracy jaką włożyliśmy w ten mecz i całe rozgrywki, wychodziliśmy z naprawdę trudnych sytuacji. Pokazaliśmy pazur i ponownie daleko zaszliśmy, to dobry prognostyk. Mauricio przybył do nas w styczniu, musimy dalej budować ten projekt, jestem optymistą.”

Mobilizacja na L1 i Puchar Francji:

„To pierwsza rzecz, o której rozmawialiśmy. Zostały trzy mecze Ligue 1, są to trzy finały. Musimy zachować koncentrację. To trudne, ale musimy to zrobić, od razu wejść w atmosferę L1 i zdobyć komplet punktów, by zostać mistrzami. To jest zawsze nasz cel, niestety nie wszystko zależy od nas, karty w ręku ma Lille. Jest jeszcze Puchar Francji, w obu rozgrywkach musimy utrzymać naszą koncentrację na wysokim poziomie.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *