17.06.2024, g. 00:30
Mecz towarzyski
Panama vs Paragwaj
Do meczu pozostało:
0dn.19godz.39min.
12.75 X3.10 22.30 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Angel Di Maria

Angel Di Maria: Ważny moment dla mnie

Angel Di Maria podpisał nowy kontrakt z PSG. Argentyński pomocnik związał się nową umową do 2022 z opcją przedłużenia o kolejny rok. Zobaczcie co miał do powiedzenia zawodnik po podpisaniu umowy.

Jak się czujesz po podpisaniu kontraktu? 

Jestem bardzo szczęśliwy, ponieważ będę mógł kontynuować swoją przygodę z PSG. To było dla mnie bardzo ważne, by móc kontynuować swoją karierę tutaj. Jestem szczęśliwy w Paryżu, podobnie jak i moja rodzina. Moim pragnieniem było zostać tutaj na kolejne lata. Przedłużenie kontraktu oznacza również, że klub jest zadowolony z mojej osoby, podobnie trener. Mam nadzieję, że będziemy mogli wspólnie dokonać wielkich rzeczy.

W ciągu sześciu lat zagrałeś z wieloma znakomitymi zawodnikami

Grałem z zawodnikami, którzy przeszli tutaj do historii. Zlatan Ibrahimovic, Edinson Cavani. Teraz gram z Neymarem oraz Mbappe, czyli tymi zawodnikami, którzy będą tworzyć kolejną historię w klubie. To również było dla mnie ważne, móc grać z takimi graczami. Nie każdy dostaje takie szanse jakie ja dostałem. Cieszę się, że mogłem czerpać z tego jak najwięcej.

Na twoim koncie 99 asyst…

Jestem trochę niespokojny, ponieważ chciałbym już zdobyć tą 100-tną asystę. To bardzo ważne dla mnie a potem pomyślę jak wyprzedzić Safeta Susica, który ma 103 asysty i jest liderem klubowym. Chciałbym zapisać się w historii klubu do momentu w którym kolejny zawodnik mnie wyprzedzi i stworzy nową historię. Mam nadzieję, że przedłużenie kontraktu pozwoli mi zrealizować swoje plany.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *