10.08.2024, g. 02:00
Superpuchar Francji
PSG vs AS Monaco
Do meczu pozostało:
28dn.2godz.3min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Dwie stacje zdecydowały się na transmisję rozgrywek Ligue 1.

 Liga francuska wraca do Polski! Po długiej przerwie ponownie będziemy mogli cieszyć się meczami Ligue 1 w telewizji. Spotkania będą transmitowane od najbliższej kolejki.

„Wraca moda na Francję” – możemy przeczytać na oficjalnym profilu na Facebooku stacji ELEVEN SPORTS. Stacja transmitująca również mecze ligi niemieckiej czy włoskiej zdecydowała się podjąć próbę przekonania swoich klientów do Francji.

Na podobny ruch zdecydował się Canal+ , który również zaufał Ligue 1. W tym przypadku jednak współpraca ta miała miejsce również wcześniej. Włodarze stacji zdecydowali na ponowne wykupienie praw do ligi. Obie wykupiły możliwość transmisji na kolejne cztery lata.

To z pewnością dobry ruch, w Polsce fanów Ligue 1 nie brakuje.  Brak jakichkolwiek legalnych transmisji powodował spore kłopoty dla fanów, teraz ten problem został rozwiązany. Wiązać się to może również z faktem, że obie stacje stracą możliwość pokazywania meczów Bundesligi. Prawa na wyłączność wykupiła grupa NENT i będą transmitowane na platformie Viaplay.

 

 

 

 


6 Comments

 1. Bee! Reply

  Super informacja. Mam nadzieje, że nie wrócą stare demony, czyli zanudzający na śmierć Białas, i eksperci z Eleven, skupieni na sprzedaży co lepszych zawodników, komentowanego meczu, do silniejszych lig.

 2. Pawel Reply

  Białas ja lubialem mecze gdy komentował, nikt nie ma takiej wiedzy o L1 jak on.
  Dwie drużyny z L1 w 1/2 LM od razu efekty w postaci transmisji. Oby nie na Eleven4 bo mam 3 kanały , na C+ może byc ,bo mam wszystkie kanały

  1. Bee! Reply

   Białas był fajny w C+, tam Ligue 1 współkomentował ze Smokowskim albo Dembińskim i dawał redę, ale jak poszedł do Eleven to się dostosowała do kolegów, i były teksty „no nie, taki zawodnik jak Neymar nie może grać w tak słabej lidze”, „w Marsylii był zawsze kocioł, bo to biedne miasto, wszyscy chodzą na mecz, bo co tam mają innego robić?” – w Eleven już było słychać lekceważenie, i często wychodziło, że wiedza faceta skończyła się na latach 90.

 3. Bee! Reply

  C+ i Eleven straciły Bundesligę więc będą wypełniać ramówkę L1, sądzę, że mecze PSG będą w głównych kanałach, no chyba, że będzie Real, FCB bądź jakiś hit z Anglii czy Włoch.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *