21.04.2024, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Olympique Lyon
Do meczu pozostało:
4dn.21godz.26min.
11.44 X4.75 25.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Thomas Tuchel

Thomas Tuchel: Zagraliśmy dobre spotkanie

Thomas Tuchel oraz Ander Herrera zabrali głos po ostatnim ligowym spotkaniu w Nantes. Paryżanie wygrali 3:0 i  podtrzymali pozycję lidera w tabeli.

Thomas Tuchel

„Dla naszej pewności siebie najlepsze jest wygrywanie. Zagraliśmy dobre spotkanie, szczególnie w drugiej połowie. Zrobiliśmy wiele zmian, ale zespół miał dobrą energię i potrafił wygrać spotkanie. Jesteśmy szczęśliwi, ponieważ w drugiej połowie bardzo dobrze funkcjonowały nasze podania. Zawsze musimy dodać więcej intensywności w naszej grze i pozostać cierpliwym, ponieważ wtedy rzeczy przychodzą łatwiej na boisku.”

Ander Herrera

„Bardzo ważne jest kontynuować nasz nawyk wygrywania. Nie jest łatwo grać przeciwko zespołowi, który jest dobrze przygotowany do spotkania. Byliśmy zorganizowani w obronie i rywale nie strzelili bramki. Teraz przed nami spotkanie w Niemczech, znamy RB Lips i wiemy, że mają sporo talentu. Na początku spotkania nie jest łatwo o okazje do strzelenia bramki, ale pozostaliśmy spokojni i cierpliwi. Kontrolowaliśmy spotkanie, graliśmy piłką i mieliśmy za plecami Keylora Navasa, który jest jednym z najlepszych bramkarzy na świecie.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *