17.06.2024, g. 00:30
Mecz towarzyski
Panama vs Paragwaj
Do meczu pozostało:
0dn.20godz.14min.
12.75 X3.10 22.30 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Angel Di Maria

Angel Di Maria zawieszony na 4 spotkania

Angel Di Maria, pomocnik PSG został zawieszony przez komisję dyscypliny francuskiej federacji na cztery spotkania. Kara Argentyńczyka zacznie obowiązywać od weekendowego starcia z Reims. 

Di Maria został wezwany przed oblicza komisji w związku z sytuacją, jaka miała miejsce w czasie spotkania z Marsylią. Argentyńczyk w przypływie negatywnych emocji miał opluć środkowego obrońcę Alvaro Gonzaleza. Wobec tak poważnego zarzutu zawieszenie mogło być dużo dłuższe, ponieważ zwykle kara trwa 6-7 spotkań.

Angel Di Maria po decyzji komisji zabrał głos w rozmowie z Radio Continental. Zobaczcie co miał do powiedzenia zawodnik.

Mocno odczuje tę karę, ponieważ aktualnie nie będziemy grać kilku spotkań w parę dni. To, co zrobiłem na boisku, zrobiłem w przypływie emocji na słowa wypowiedziane pod moim adresem. Przedstawiłem swoją wersję wydarzeń na komisji, która wysłuchała co miałem do powiedzenia. Biorę na siebie odpowiedzialność za mój gest, popełniłem błąd.

Angel Di Maria był wyróżniającym się zawodnikiem w ostatnich spotkaniach drużyny Thomasa Tuchela. Nieobecność Argentyńczyka kolejny raz w tym sezonie mocno skomplikuje ustalenia składu niemieckiemu trenerowi.


One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *