21.05.2022, g. 19:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Metz
Do meczu pozostało:
0dn.14godz.23min.
11.04 X21.00 212.50 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kolejne odejścia z PSG potwierdzone!

Rynek transferowy ożywił się w ostatnim okresie i PSG również postanowiło oczyścić kadrę przed nowym sezonem. Pisaliśmy o decyzji dyrektora sportowego Leonardo w sprawie kontraktów Thiago Silvy oraz Edinsona Cavaniego ( TUTAJ). Poznaliśmy kolejne nazwiska, które w nowym sezonie opuszczą Paryż.

Leonardo oficjalnie przekazał informację, iż kolejne nazwiska opuszczą Paryż wobec braku chęci przedłużenia umowy ze strony klubu. Z drużyną pożegna się Thomas Meunier. Belg, wobec którego pojawiło się wiele plotek transferowych w ostatnim czasie. Sam Meunier był pozytywnie nastawiony do nowej umowy, jednak klub podjął inną decyzję.

Drugim zawodnikiem będzie Layvin Kurzawa. Obrońca PSG przez chwilę łączony był z Barceloną, ale kierunek bardziej prawdopodobny to Anglia. Kurzawa po pięciu latach w klubie żegna się z paryską publiką.

Kolejnym zawodnikiem, który opuści klub jest Choupo-Moting. Potwierdziły się informacje o których wcześniej informowaliśmy. Odejście tego zawodnika jest przesądzone.

Wszyscy trzej zawodnicy nie otrzymają aneksu do umowy, który przedłużałby ich pobyt w klubie do sierpnia i ewentualnej gry w Lidze Mistrzów. Dużo bardziej skomplikowana jest sytuacja z bramkarzem Sergio Rico. Jego wypożyczenie kończy się w czerwcu, ale kluby nie doszły jeszcze do porozumienia w sprawie ewentualnego przedłużenia wypożyczenia. Dodatkowo PSG nie będzie mogło w tym momencie zatrudnić kolejnego bramkarza.


Share

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.