16.06.2024, g. 01:00
LCS - LoL
Cloud9 blank vs blank Dignitas
Do meczu pozostało:
0dn.15godz.37min.
11.34 X0.00 23.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Kolejne odejścia z PSG potwierdzone!

Rynek transferowy ożywił się w ostatnim okresie i PSG również postanowiło oczyścić kadrę przed nowym sezonem. Pisaliśmy o decyzji dyrektora sportowego Leonardo w sprawie kontraktów Thiago Silvy oraz Edinsona Cavaniego ( TUTAJ). Poznaliśmy kolejne nazwiska, które w nowym sezonie opuszczą Paryż.

Leonardo oficjalnie przekazał informację, iż kolejne nazwiska opuszczą Paryż wobec braku chęci przedłużenia umowy ze strony klubu. Z drużyną pożegna się Thomas Meunier. Belg, wobec którego pojawiło się wiele plotek transferowych w ostatnim czasie. Sam Meunier był pozytywnie nastawiony do nowej umowy, jednak klub podjął inną decyzję.

Drugim zawodnikiem będzie Layvin Kurzawa. Obrońca PSG przez chwilę łączony był z Barceloną, ale kierunek bardziej prawdopodobny to Anglia. Kurzawa po pięciu latach w klubie żegna się z paryską publiką.

Kolejnym zawodnikiem, który opuści klub jest Choupo-Moting. Potwierdziły się informacje o których wcześniej informowaliśmy. Odejście tego zawodnika jest przesądzone.

Wszyscy trzej zawodnicy nie otrzymają aneksu do umowy, który przedłużałby ich pobyt w klubie do sierpnia i ewentualnej gry w Lidze Mistrzów. Dużo bardziej skomplikowana jest sytuacja z bramkarzem Sergio Rico. Jego wypożyczenie kończy się w czerwcu, ale kluby nie doszły jeszcze do porozumienia w sprawie ewentualnego przedłużenia wypożyczenia. Dodatkowo PSG nie będzie mogło w tym momencie zatrudnić kolejnego bramkarza.


Share

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *